CPU Sorunu

dephenx
30-06-2012, 11:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

İyi günler arkadaşlar bilgisayarım yeni formatlandı ve formattan sonra netlimiter angry birds idm gibi birkaç program yükledim bunlar yüklenirken pc birden deli gibi kasmaya başladı cpu %100 gösteriyordu bende korktum aha dedim birdaha çökecek neyse restart atınca düzeldi ama cpu değeri hiçbirşey açık değilken en az %65 , bir tane oyun açınca %90 a çıkıyor. fazla birşeyde yüklü değil. indirdiğim programlardamı birşey var acaba diye düşündüm ama o sitelerde virüslü program olacağını sanmıyorum, görev yöneticisinden cpu yu neyin işgal ettiğine baktım önce küçük birşeydi kapattım birden düştü sonra idm %50 işgal etmeye başladı onuda kapattım şimdide masaüstü pencere yöneticisi işgal ediyor görünüyor yani kapattıkca sürekli başka birşey. bu sorunu nasıl çözebilirim önereceğiniz pratik bir yöntem veya program varmı? virüs programı kullanmıyorum, combofix pc ye zarar verir diye korktuğum için açmaya elim varmıyor nasıl birşey bilmediğim için lütfen yardımcı olun zor durumdayım :( şimdiden teşekkürler...