Craggle?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
TuncaBozkurt
09-03-2007, 18:22   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

CHIP Dergisi'nin Mart 2007 sayısında kapak konularından biri olarak Craggle vardı.Craggle programını daha önce duymuştum.Bu program crackli program, seri numarası veya albüm kapağı bulabiliyor.Forumunda bu konularla ilgili sıkı yönetim uygulanan bir derginin konu olarak bu tip bir programı ele alması saçma değil mi?

viking20
09-03-2007, 20:30   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Hayır değil,forum ve dergi farklı platformlar.Dergi herkonuyu ele alıp işleyebilir,okuyucusunu aydınlatır.Ayrıcada gerekli yasal\teknik uyarılarda yapılmıştı,bende okudum.Forumların ise kendine özgü kurallarının olmasıda doğal.

Son Düzenleme: viking20 ~ 09 Mart 2007 20:45
ogeday
09-03-2007, 23:32   |  #3  
Taze Üye
8 mesaj

craagle programını kurmak istediğimde anti-virüs programım (avast) reklam programı olarak tanıdı ve kurmama izin vermedi. acaba benim dvd de mi bir sorun vardı yoksa herkesin sorunu aynımı. yoksa chip dergisi dvd hazırlarken bunu fark etmedi mi. bilgisi olan arkadaşardan acil cevap bekliyorum.

theironman
11-03-2007, 08:25   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
viking20
Hayır değil,forum ve dergi farklı platformlar.Dergi herkonuyu ele alıp işleyebilir,okuyucusunu aydınlatır.Ayrıcada gerekli yasal\teknik uyarılarda yapılmıştı,bende okudum.Forumların ise kendine özgü kurallarının olmasıda doğal.
ikisi ayrı şeyler; viking forum olayını özümsemiş, o yüzden bu olayın ona yadırgatıcı gelmemesi normal. Dergi bizim fikir edinmemiz açısından değinebilir, ama bu craggle'ı kullanmamızı şiddetle öneriyor anlamına gelmeyeceği gibi, yazının sonunda craggle'ın yaratacağı sorunlara da değinilmiş.

Banned
12-03-2007, 02:31   |  #5  
Banlandı
100 mesaj

yaaaw siz de bi acayipsiniz crack verme derler verirsiniz, crack verincede niye verdi dersiniz.. cık cık cık asıl sizin yaptığınız saçma.. ne kurcalıyon kullan gitsin işte dergi ne verdiyse:) sanki bana hacker ana:) töbeeee..

yaw tam kapatıyordum aklıma geldi eee, saçma değilmi yazmışsın. diyelimki saçma olsun yani burda herkes bu karara varınca chip dergisi hmmm saçmaymış yaptığımız yaw diyip seni alkışlayacaklar sanıyorsun heralde:)  hıııııı nasıl da düşünemedik bu saçmalığı yaptık, gel kardeş gel seni chip dergisine müdür yapalım fln diyecekler sandın heralde

erkanc
13-03-2007, 00:44   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

bence chip dergisi bunu yayınlayabilir bunda bir terslik yok adı üzerinde bu bir dergi haber niteliğ olan herşeyi yayınlayabilir televizyonda birsürü cinayet haberleri yaınlanıyor hiç kimse niye yayınlıyorsun diye söylüyormu

BOOMFUNKMCS
19-03-2007, 00:36   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

bu kadar yüklenmeyin arkadaşlar ve bu kadar aşağılamanın gereğide yok en_kro_nik,ben Tunca ya katılıyorum.tamam dergi ve chip online ayrı dünyalar ama hiçte öyle görünmüyor.chip onlinede crack yapmayı öğretmek yasak ama chip dergisinde yasal.birisi net üzerinde öteki kağıt üzerinde.tuhaf!

Son Düzenleme: BOOMFUNKMCS ~ 19 Mart 2007 00:37
f16
22-03-2007, 17:09   |  #8  
Yeni Üye
40 mesaj

crragle virüslü ama bi zararı yok şahsen ben kullanıyorum ve kullananlarada soruyorum onlardada bi hata çıkmamış

yas
23-03-2007, 21:14   |  #9  
Yıllanmış Üye
592 mesaj

Yazarları korsan kullanımı eleştirirken, derginin bir crack arama programını tabiri yerindeyse sürmanşetten incelemesi oldukça ironik.

Bu tür popülist yaklaşımlar derginin satışlarını atırabilir ama imajına ve misyonuna zarar verir.

sonsuzum
27-03-2007, 15:57   |  #10  
Taze Üye
19 mesaj

denemek isteyen dener craagle zorla degil ya ben sahsen ötür programları kullanmam baska yerlerden buluyorum crak yada key noyu dergi herkese hitap ediyor.

berke
02-04-2007, 22:41   |  #11  
Taze Üye
1 mesaj
ogeday
craagle programını kurmak istediğimde anti-virüs programım (avast) reklam programı olarak tanıdı ve kurmama izin vermedi. acaba benim dvd de mi bir sorun vardı yoksa herkesin sorunu aynımı. yoksa chip dergisi dvd hazırlarken bunu fark etmedi mi. bilgisi olan arkadaşardan acil cevap bekliyorum.
Kapalı Hesap (53751)
19-04-2007, 14:45   |  #12  
Kapalı Hesap
3,036 mesaj

Ogeday'daki aynı sorun benim de başıma geldi ama pek takmadım avast 4.7 home edition'un bu tepkiyi vermesinden sonra aslında antivirüs yazılımıma güvenim arttı ne de olsa inecek crack dosyalarında virüs olabilirdi