CS:GO 1v1 oynayarak skin item kazanma (Detaylı)

w4cker
13-01-2016, 17:19   |  #1  
w4cker avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Öncelikle site hakkında biraz bilgi vereyim.

Site şu an betada olup ve sürekli güncellemeler ile geliştirilen bir sistem.

Sitenin sistemi 1v1 rastgele oyuncularla maç atarak 8 round almanız durumunda maçı kazanmış olup bakiyenize 10 coin ekleniyor.

Günde 50 win kasarak 500 coin 2 hafta gibi bir sürede 7-8k puan yapıp en kötü M4A1-S | Hyper Beast (Field-Tested) veya AWP | BOOM (Field-Tested) gibi silahlardan alabilirsiniz.

Kendi istatistiklerim (Coinlerin tamamını 1v1 atarak yaklaşık 5 günde kastım)

Link: http://zengaming.co/r?zen=629600

Link: http://zengaming.co/r?zen=629600

1v1 maçlarda kaybettiğiniz maçlardan coin düşmüyor ve ortalama 1 maç max 3-4 dk sürüyor.

1v1 maçlarda rakibiniz siz 8 roundu almadan oyundan çıkarsa coin alamıyorsunuz sadece exp veriyor.Tabi oyunu terkeden kişi sistem tarafından imleniyor ve sizde maç bitip siteye döndüğünüz zaman rage quit diye report edebiliyorsunuz.Ben bu durumu 10-15 maçta bir yaşadım.

Ayrıca 2v2 modu da var.Yalnız premade modu henüz aktif değil sadece ranked girebiliyorsunuz.

Sistemde geliştirilmekte olan diğer vs modları: 3v3 , 4v4 ve 5v5

Ayrıca referans linkinizle aktif üyelerden tek sefere mahsus 50 coin kazanıyorsunuz.

Sistemin kendine ait bir marketi var ve kazandığınız coinler ile buradan alışveriş yapıyorsunuz.

Sistemin tek eksi yanı marketin ay içerisinde belirli günlerde alışverişe açık olması bu da yakın süre içerisinde yöneticilerden aldığım bilgi doğrultusundan düzeltilecek bir durum.

Market 18 Ocakta alışverişe açılacak ve önümüzdeki dönemlerde alışverişe açılma durumunu düzeltip her gün aktif olacak.

Örnek skinli silahlar:

ve BIÇAKLAR

Not:Kayıt olduktan sonra steam hesabınızı bağlama ekranı geliyor steam linkine tıklayarak steamin sitesinden giriş yapıp hesabınızı bağlayabilirsiniz.

Ayrıca mail adresinize aktivasyon yapmanız için mail de geliyor.

Son Düzenleme: w4cker ~ 13 Ocak 2016 17:20 Neden:
w4cker
18-01-2016, 14:55   |  #2  
OP Taze Üye
3 mesaj

Market şu an aktif durumda ve hızlı olmanız gerekiyor çoğu silah hemen bitiyor.

Bu hafta pek giremediğim için 4k puan ile StatTrak™ Five-SeveN | Monkey Business (Field-Tested) claimledim.

Bu hafta içerisinde göndereceklerini yazdılar.Silahın gelmesi durumunda bıçak için kasıcam.Bir sonraki pazar tarihi 1 Şubat bilgilerinize.

w4cker
24-01-2016, 22:09   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Zengamingten 24 Ocakta aldığım ilk skin silahım:

Son Düzenleme: w4cker ~ 24 Ocak 2016 22:10