(D:) SÜRÜCÜSÜ KAYIP OLUYOR!!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
hunter_42
13-02-2005, 13:37   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
200 mesaj

Arkadaşlar bilgisayarda bir oyun oynadıktan sonra oyundan çıkıp başka cd takıyorum birde bakıyorum d: sürücüm kayıp bilgisayarımda ki simgeler arasında D: sürücüsü yok!!!galiba ara sıra algılamıyor.Bana yardım ederseniz sevinirim.Ama bu arasıra oluyo bazende sadece chip,pcnet vb cdlerini taktıktan sonra(özellikle pcnet)oluyor.Herkese şimdiden teşekkürler.Saygılarımla
Göz kırpmaCoolKahkahaGülümsemeDil çıkarıyor[:o)]

Son Düzenleme: hunter_42 ~ 13 Şubat 2005 13:38
serodin
14-02-2005, 11:04   |  #2  
Taze Üye
8 mesaj

IDE kablon bozulmuş olabilir değiştirip birde öyle dene istersen

Eyüp Korkusuz
14-02-2005, 11:42   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

Zannetmiyorum ama bu tip sorunlar cd rom un okuyamadığı cd lerde olur genelde ya cdler çok çiziktir veya korsan cd lerdir. Biliyorsunuz orjinal olmayan cd lerde girinti ve çıkıntılar daha az belirgindir orjinal cd lerde bu olay daha belirgindir... Doğal olarak cd rom korsan cd yi veya kendi kopyaladığımız cd yi okurken zorlanırsa ve kaliteli bir cd -rom unuz yoksa bazen böyle sorunlarlada karşılaşılabilir. Ama bu sorun sürekli devam ediyorsa bir uzman teknisyenle dialoğa girmek daha sağlıklı olacaktır bu sayede parçalr test edilip arızalı parça daha kolay bulunabilir...
İyi çalışmalar..