Değişen Google'ın yeni yüzü!

CHIP Online
26-11-2009, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Google'ın sade arayüzü değişiyor: Peki yeni Google sayfası nasıl görünecek? İşte resimlerle cevabı.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/degi ... eni-yuzu_16652.html

Resimlerle: Google'ın yeni yüzü!

Geçtiğimiz günlerde yeni Google'ın Bing ile benzerliklerini ele almıştık. Yeni ekran görüntüleriyle birlikte, Google'ın bazı değişikliklere giriştiği ve yüzünü yenilediği kesinleşti.

Google'ın en sevilen özelliği sade arayüzü. Temiz bir sayfa, hızla açılarak kullanıcılara istedikleri sonuçları hemen sunuyor.

Bu arada Google ana sayfasının üst kısmında yer alan kısacık bağlantılardan sayısız Google hizmetine de erişmek mümkün. Google, başarıya ulaşmasında payı olan bu anlayışı geliştirerek sürdürüyor ve yeni bir arayüz ile karşımıza çıkıyor.

Google'ın yeni arayüzü görebileceğiniz üzere yine sade. Arayüzde Google Wave'den etkilenildiği açıkça görülüyor. Esas amaç arama sonuçlarında kategorileri düzenlemek ve bağlantıların farklı arama türlerinde aynı pozisyonda görünmesini sağlamak.

Tüm konu: Değişen Google'ın yeni yüzü!

Resimlerle: Google'ın yeni yüzü!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Google'ın arayüzü değişmeli mi?

_hEro
26-11-2009, 01:50   |  #2  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,428 mesaj

Mavi butonlar hiç hoş olmamış.Şuanki daha iyi.Ama yuakrıdaki minik bağlantılar için bişey diyemem.

world_pc
26-11-2009, 18:06   |  #3  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,359 mesaj

Fene olmaz...

Burak Torun
26-11-2009, 18:14   |  #4  
Burak Torun avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,679 mesaj

Hiç yakışmamış... Ama farklı temalar olmalı diye düşünüyorum. Google Chrome'daki gibi...

world_pc
26-11-2009, 18:16   |  #5  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,359 mesaj
Alıntı: Burak Torun  
Hiç yakışmamış... Ama farklı temalar olmalı diye düşünüyorum. Google Chrome'daki gibi...
Katılıyorum, Kullancının seçebileceği güzel temalar olsa güzel olurdu...