deli olacağım artık

tatalanya
24-10-2009, 02:52   |  #1  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
146 mesaj

Arkadaşlar sürekli netim kopuyor denemediğim yöntem kalmadı,şöyle bi tespitte bulundum ama telefonu devre dısı bıraktıgım zaman sorun kalkıyor,splitter değiştirdim yine aynı sorun devam etti ama telefona kablo takmamam lazım,bu sorunu nasıl çözebilirim ?

zxsel
24-10-2009, 03:12   |  #2  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

bence ara kutuya degılde  telefon hattına  ayrı bır kablo bantla yanı ekle drek modeme gel  oyle dene

eger oylede olmuyorsa telefonu degıstır....

cicin_61
24-10-2009, 06:57   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
275 mesaj

telefon değimeklen o işin olacağı kanısında değilim sorun büyük ihtimal telefon kablosunun sokakdaki kutusundadır bende öle sorunlar çekmişdim telefon arızayı çağırıp kutudan çıkan kabloyu teke düşür büyük ihtimal eklemedir. bende böle düzelmişdi ayrıca bide xp smoker programını denedinmi oda bazen faydalı olabiliyo.

tatalanya
24-10-2009, 16:19   |  #4  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj
Alıntı: cicin_61  
telefon değimeklen o işin olacağı kanısında değilim sorun büyük ihtimal telefon kablosunun sokakdaki kutusundadır bende öle sorunlar çekmişdim telefon arızayı çağırıp kutudan çıkan kabloyu teke düşür büyük ihtimal eklemedir. bende böle düzelmişdi ayrıca bide xp smoker programını denedinmi oda bazen faydalı olabiliyo.
geçenlerde bi sorunum oldugu için telekomu çağırdım adam nerdeyse dövecek beni bu dandik kablolarla olmaz senin bağlantı kaliteli kablo al bir daha dedi ( halbuki en pahalı kabloyu ver dedim telekom şubesinden aldım bide :D  ),işte kendi getirdiği kabloyu bağladı gitti,baktim hat yok,taktıgı kabloyu inceledim kesik bi kabloydu

işin kısası lafa gelicen atıp tutuyorlar fakat bir işi doğru dürüst beceremiyorlar

cicin üstat eklemeli kabloydu benim hat,bahçeli evde oturuyoruz ve bahcedeki minik kutudan gelen kablo iki parça halinde,teke indirdim sorun yine devam etti