Dergide hassas olunsun

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
tesbitler
05-01-2008, 15:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Dergi kaliteyi yakalama konusunda güzel.Ancak dergiyi evde okurken çekinerek sayfalarını açıyorum.Burada kayot olma şartları sırakanırken müstehcenliğe dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedilirken,Chip dergisi ve sitesi buna riayet etmemektedir.Dergiyi aldığımda müstehcen resim çıktığında ya yırtıyorum veya kızarak bir müddet almamaya karar veriyorum.Biraz derginin ciddi ve hassasiyetlere dikkat etmesi gerek.Müstehcenlikten kaçınmalı,eğer herkese hitap etmek istiyorsa,yok beni sadece belli kesim alsın diyorsa oda kısırlığa sebebtir.

theironman
05-01-2008, 18:23   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

çok aşırıya kaçan resimler olursa şayet elbette ben de istemem, ama benim şimdilik böyle bir aşırılık gördüğüm söylenemez.

uGuR.uK
05-01-2008, 18:49   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
elvis32
çok aşırıya kaçan resimler olursa şayet elbette ben de istemem, ama benim şimdilik böyle bir aşırılık gördüğüm söylenemez.
bencede öyle. biraz artmıs olabilir son zamanlar ama cok abartılcak seviyelerde deil, olcagınıda sanmıyorum dikkat ediyolardır heralde...