Dersane Seçimim Sınav Dersanesi vs Final Dersn.

buroodriver
18-03-2012, 20:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhabalar arkadaşlar . 11. sınıf öğrencisiyim . Bu yaz sınavlar için dersaneye başlıyorum . Ancak bu 2 dersane arasında kaldım . İstanbul/Fatih/Vatan da bu iki dersanede var . Özellikle bu şubelere gitmiş olan arkadaşlar veya herhangi bir şubesine gitmiş arkadaşlardan yardım bekliyorum. 

Asıl sorum şu ? Hangisi daha iyi ? İyilik kavramı tabikide görecelidir. O zaman söyle söylersek , hangisi daha iyi kaynak sunuyor , hangisi daha iyi rehberlik yapıyor , hangisinin fiyatları daha uygun? Sınıvlar kalabalık oluyor mu ? . Veya önerebileceğiniz başka dersane var mı ?

Benim için özellikle iyi bir kütüphane çok önemli. Çünkü birkaç yıl önce gittiğim dersanede kütüphane yoktu ve çok sıkıntı çekmiştim. Ne zaman sessiz bir ortamda test çözmek istesem hayal kırıklığına uğruyordum.
Seneye stajdan fırsat buldukça , alıp başımı gidip , dersanede saatlerce test çözmeyi planlıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar    iyi forumlar ..

Eziotore
18-03-2012, 20:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
293 mesaj

öncelikle foruma hoşgeldin , 
bende 10.sınıf öğrensiyim , Merzifon'da Final dershanesine gidiyorum. Kaynakları gayet kaliteli bence , aradığım şeyleri rahatça bulabiliyorum. Sınav dershanesinin kaynaklarını hiç kullanmadım ama bence şansını final'den yana kullan ;)

kyesil
18-03-2012, 20:30   |  #3  
Üye
52 mesaj

hakean
18-03-2012, 21:05   |  #4  
hakean avatarı
Yıllanmış Üye
1,572 mesaj

SINAVA GİT GAYET İYİ