Desktop Bilgisayar Sorusu

wholet
28-08-2009, 18:53   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
79 mesaj

Benim bir sorum olucaktı şimdi konunun yeri burası mı tam bilemiyorum araştırma yaptım başka yer bulamadım aramayada yazdım bikaç konu vardı burda böyle bende buraya açmaya karar verdim umarım sorun olmaz

ben bir kaç ay önce gene burda bilgisayar toplamak için yardım istiyordum ama öyle birşey maalesef olmadı :D Toplama bilgisayar benim için hayal oldu diyebilirim :D O yüzden hazır bilgisayar alıcam ben Casper bilgisayarlara baktım ve sevdim açıkçası :D

Ben bimeks e baktım ve teknosadan ucuz heryer ucuz oradan nerdeyse :D Bu bilgisayarda da biraz indirim var :D Size soruyorum şimdi bu bilgisayar acaba değer mi ? Ben bilgisayarı sevdim açıkçası ama bilemiyorum ben :D

Link aşağıda ;

http://bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1003&uid=105113

Başka önerilerde alabilirim ama fiyat açısından bu civarlarda olmasını istiyorum.

Teşekkürler

Son Düzenleme: wholet ~ 28 Ağustos 2009 18:55
pcman34
28-08-2009, 19:03   |  #2  
pcman34 avatarı
Yıllanmış Üye
728 mesaj

daha çok servera benziyor demekki bayağı işin olacak bu pc ile :D desene  bence gözün kapalı al hediyeleride güzel  kullanma şekline bağlı ben o özelliklerin çeyreğinde bir laptop alıp o parayı ödedim bence devam al onu hatta sonra beraber kullanalım :D sırayla bir sen bir örneğin onun içine 4 tane vista kurarsın :D :D sanal pc ile hepside çalışır tıkır tıkır bide üstüne crysis oynarsın :D:D:D:D biraz abarttım ama özellikleri görünce şaşırdım :D

wholet
28-08-2009, 19:07   |  #3  
OP Üye
79 mesaj
Alıntı: pcman34  
daha çok servera benziyor demekki bayağı işin olacak bu pc ile :D desene  bence gözün kapalı al hediyeleride güzel  kullanma şekline bağlı ben o özelliklerin çeyreğinde bir laptop alıp o parayı ödedim bence devam al onu hatta sonra beraber kullanalım :D sırayla bir sen bir örneğin onun içine 4 tane vista kurarsın :D :D sanal pc ile hepside çalışır tıkır tıkır bide üstüne crysis oynarsın :D:D:D:D biraz abarttım ama özellikleri görünce şaşırdım :
Teşekkürler hediyeleri bende yeni farkettim :D Bilgisayarı tepe tepe kullanmak istiyorum özellikleri yüksek olsun çünkü bilgisayar değiştirme oranım fazla değil :D

Tekrar teşekkürler bu bilgisayarı alabilirim :D

Semih Özyurt
28-08-2009, 19:13   |  #4  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,748 mesaj
Alıntı: wholet  
Teşekkürler hediyeleri bende yeni farkettim :D Bilgisayarı tepe tepe kullanmak istiyorum özellikleri yüksek olsun çünkü bilgisayar değiştirme oranım fazla değil :D

Tekrar teşekkürler bu bilgisayarı alabilirim :

dostum bence hemen öyle karar verme casperdan çok canım yandı firmanın teknik servisi çok kötü nerde tornavida tutmayı bilmeyen eleman varsa hepsi casperda

Süleyman.
28-08-2009, 19:25   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Neden toplamıyorsunuz ki? Aynı fiyata daha iyisine sahip olursunuz...

wholet
28-08-2009, 19:52   |  #6  
OP Üye
79 mesaj

bende toplama bilgisayar yapıcaktım ama o işi olmadı hazır pc alıcam o yüzden toplama bilgisayar daha iyi olur biliyorum araştırdım filan karar vermiştim ama o iş olmadı o yüzden ben hazır pc alıcam bu casper modelini beğendim şahsen fiyatıda bana makul geldi teknosada bunun alt modelini 1.300 e satıyolardı gerçekten kazık bir yer teknosa :D

Teknik servisini bilemicem :D Bir şey olmaz inşallah :D

wholet
31-08-2009, 16:04   |  #7  
OP Üye
79 mesaj

ben bir kere daha sorucam bu sefer :D

Birde bu var işemcisi Q8400 ve 640 GB hafızası var farkları orada

ilk baştakide bu Q9400 ve 1 TB

bilemiyorum ne farkeder ama bana Q9400 olan daha iyiymiş gibi geliyor????