Dev Medal of Honor kavgası!

CHIP Online
22-08-2010, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Yeni Medal of Honor'da Taliban konusu inanılmaz tartışmalara sahne oluyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/dev-medal-of-honor-kavgasi_21966.html

Resimlerle: Bu yılın en iyi oyunları!

EA uzun süredir Medal of Honor serisini yenileme peşinde. Neredeyse her gün yeni bir haberi çıkan oyun, bu sefer herkesi şaşırtan bir yenilik içeriyor.

Yeni Medal of Honor'da merakla beklenense; oyunun multiplayer modundaki düşmandı. Yapılan açıklamaya göreyse; müttefikler hariç seçilebilecek diğer ırk Taliban olarak açıklandı.

Şimdiden büyük bir tartışmaya konu olan Taliban mevzusu birçok eleştrimen tarafından eleştirildiyse de yine de mantık çerçevesinde bir düşman olduğuna da değinildi. Nitekim bu savaşta evladını kaybetmiş olan Karen Meredith isimli kadının FOX'a verdiği röportajda her şey çok daha farklı bir hal aldı.

Meredith; "Savaş bir oyun değil. Daha önceleri İkinci Dünya Savaşı hakkında birçok oyun yapıldı ama bu savaş çoktan bitti ve artık insanların ölümlerine sebep olmuyor. Fakat Afganistan'da halen askerlerimiz ölüyor. Hal böyleyken, bu tarzda bir davranış tamamen onursuzca" dedi.

EA'ye karşı tepkiler her ne kadar büyük olursa olsun, oyun çıkmadan ne olacağını kestirmek bir hayli zor.

Tüm konu: Dev Medal of Honor kavgası!

Resimlerle: Bu yılın en iyi oyunları!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Taliban oynanabilir olmalı mı?

Mustafa Akın
23-08-2010, 01:03   |  #2  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,236 mesaj

Olmalı

Mustafa Akın
23-08-2010, 15:43   |  #3  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj
Alıntı: OnurKinin  
Taliban Teröristlerini desteklemenizdeki sebep nedir?

Kendi ülkenizde terör varken ne kadar yanlış düşünüyorsunuz cocuklar yaşınıza veriyoum neyse.

Taliban sivilleri öldürüyor okul bombalıyor canlı bomba yapıp halkı bombalıyor haber izleyin en azından.

Siz çok büyüksünüz ya?!
O zaman niye 6 milyon yahudi öldüren nazi leri oynuyoruz biz call of serisinde? Diğer serilerde? Oyunlar milyonlarca dolar kâr yapınca sorun yok ama di mi.
Olmalı demek Taliban teröristini desteklemek değil ki, oyunda sadece amerikan olmak istemiyorum ben, bu oyun, çocuk olmayanlar bence oyun la gerçek arasındaki farkı anlayabilir!

Mustafa Akın
23-08-2010, 18:10   |  #4  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj

Oynanamışım Call of Duty'yi. O da güzel.
Dediğim 6 milyon yahudiyi öldürmüş milleti de oynayabiliyorsun multiplayer da, Medal of Honor'da da çocukları öldürmeyeceksin herhalde Taliban'la, multiplayer modunda kim kim oynayacağız?? 5 abd askeri 5 ingiliz askeriyle tatbikat mı yapacak? Bırakın gerçekçi olsun.

umutcant
23-08-2010, 18:20   |  #5  
Yıllanmış Üye
690 mesaj
Alıntı: Mustafa Akın  
Oynanamışım Call of Duty'yi. O da güzel.
Dediğim 6 milyon yahudiyi öldürmüş milleti de oynayabiliyorsun multiplayer da, Medal of Honor'da da çocukları öldürmeyeceksin herhalde Taliban'la, multiplayer modunda kim kim oynayacağız?? 5 abd askeri 5 ingiliz askeriyle tatbikat mı yapacak? Bırakın gerçekçi olsun.
BeğendimBeğendimBeğendimBeğendimBeğendimBeğendim

yukardaki yazıda multiplayer modundan bahsediliyor. Call of Duty serisinde multiplayer modunda Mustafa'nın da dediği gibi nazileri oynayabiliyoruz ;)

Mustafa Akın
23-08-2010, 18:38   |  #6  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj
Taliban bir ülkenin askeri degil Terörist

Naziler Alman Askeri arada fark var.

Naziler Alman askeri diyen arkadaşımızı Auschwitz kampıyla ilgili herhangi bir film izlemeye davet ediyorum

Mustafa Akın
23-08-2010, 20:24   |  #7  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj
neyse uzatmayalım konuyu.
Hitlerin yazmış oldugu daha sonra hayata geçirmiş oldugu kavgam kitabını okumus birisi olarak senden iyi biliyorum merak etme.
herşeyi yazma geregi duymuyorum sadece.

Bütün gün bilgisayar başında otura otura beynin sulanmış senin.

buda son postum. uzatmanın geregi yok konuyu.

Hakaretle bir yere varamazsınız.
İyi günler.