Dexter 1500pro ups yazılımı

crixallis31
28-04-2010, 00:17   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
596 mesaj

Arkadaşlar Windows 7 64 bit işletim sistemi kullanıyorum.Dexter 1500pro ile gelen smart power yazılımını kurdum ama çalışmadı.İlk başta normal kurulum yapmaya çalıştım kurulum yarıda kalıyor hata bile vermiyor xp uyumluluğunda kuruluyor açılıyor ama ups'yi görmüyor com port ayarlarının yapıldığı yere giremiyorum com portu yanlış algıladıysa bile.Nasıl çözebilirim bu sorunu bir fikri olan var mı?

Kapalı Hesap (34907)
06-05-2010, 09:02   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Arkadaşım kurmaya çalıştığınız proğram ve yazılımların  desteklediği 32-64 bit vb özelliklerine dikkat ediniz.registeryde temizlik yaptıktan sonra tekrar uygun yazılım ve prğramla kurunuz.,cihazı taktığınızda aygıtı otomatik bulacaktır win 7 de  gelişmiş sürücü yazılım desteği bulunmaktadır otomatik algılayacaktır .

crixallis31
12-05-2010, 20:20   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
596 mesaj

Yazılım eski 32 bit.Çoktan almıştım sürücüsünü yeni kurma gereksinimi hissetim.Aynı ağda bilgisayarın açılıış ve kapanışına müdahale etmeme işe yarar ayrıca batarya kontrolü sağlar diye kurayım dedim ama sağlıklı çalışmıyor malesef.Yazılımı uyumluluk moduyla çalıştırmayı başarsam dahi ups'yi görmüyor.Bilmiyorum artık rs232-usb kablodan mı yoksa yazılımdan mı.Başka bir yazılım bulabilir miyim acaba.Dexterin sitesine baktım ama bi cacık olamaz siteden:( Mail attım ama yardım edeceklerini zannetmiyom hatta sitenin mail adresini kontrol ettiklerinden bile şüpeliyim!