DİGİTAL RICOH CAPLİO R1 İŞ YAPARMI

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Gökhan Varişler
02-12-2004, 14:29   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,298 mesaj

Belki bilen vardır Dubai de elektronik eşyalar ucuz bende bunu bilerek oradan
RICOH CAPLİO R1 digital fotoğraf makinesi getirttim biraz kurcaladıktan sonra çok hoşuma gitti ve kullanışlı geldi bir çok özellikte var ben nette baktım ama türkçe bilgi ve türkçe bir sitede satışına rastlamadım kingmax memory kartıyla birlikte yaklaşık 400 dolar civarında aldım
eğer kullanan varsa fiyat konusunda görüşü olan varsa yada bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim
herkese kolay gelsin.

Son Düzenleme: Gökhan Varişler ~ 03 Aralık 2004 13:14
BwT
04-12-2004, 13:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
720 mesaj

Hiç duymadım.

Gökhan Varişler
04-12-2004, 14:09   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

bende bir kez adını duymuştum ama getirtirken marka ve model olarak bilgi vermemiştim yani ne olursa olsun iyi bir şey olsun demiştim bu markayı getirdiler türkiyede birçok yerde ricoh markası satılıyor ama caplio r1 modeli olarak bulamadım yani bu modelin satışını bulamadım tek bulduğum bilgi makinanın 1-2 ay önce çıktığı bu yüzden yeni bir model ve yeni olduğu için türkiyeye gelmediğini düşünüyorum ne derseniz

Gökhan Varişler
12-12-2004, 12:28   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

beyler sanırım bileniniz yok neyse hadi kolay gelsin

karamurat
14-12-2004, 00:58   |  #5  
Yıllanmış Üye
408 mesaj
alıntı:
Gönderen : varisler3

bende bir kez adını duymuştum ama getirtirken marka ve model olarak bilgi vermemiştim yani ne olursa olsun iyi bir şey olsun demiştim bu markayı getirdiler türkiyede birçok yerde ricoh markası satılıyor ama caplio r1 modeli olarak bulamadım yani bu modelin satışını bulamadım tek bulduğum bilgi makinanın 1-2 ay önce çıktığı bu yüzden yeni bir model ve yeni olduğu için türkiyeye gelmediğini düşünüyorum ne derseniz

eğer o model TC de yoksa en ufak bir sorunda Dubai nin yolunu tutman gerek.Dua ette hiç bir şey olmasın.Bi daha bence araştır eğer o modelin TC ye ithali varsa onu getirttir yoksa elinde patlayabilir.

Gökhan Varişler
14-12-2004, 13:57   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

yaa aslında buldum geçenlerde yine nette araştıyordum vatan bilgisayarda satışını buldum şimdide başka bir dergide incelemesini gördüm dergiyi aldım bakalım görecez nasıl bir alet yinede herkese teşekkürler