Dijital Center

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
soul invictus
07-03-2006, 21:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Bu konuyu nereye açacağımdan tam emin olamadığım için buraya yazdım, yanlışsa kusura bakmayın.

Dijitalcenter.com u duymuşsunuzdur, ben bu siteden geçen yıl bir anakart almıştım, bu anakartım ocak ayında arızalandı ve kargo ile istanbul daki adreslerine gönderdim, daha sonra durumunu öğrenmek üzere attığım maile de "ürününüz elimize ulaştı, ithalatçı firma olan hızlı sistem e gönderdik" diye bir mail aldım, ancak uzun süren beklemelerden sonra - yasal azami tamir süresi olan 30 gün geçmişti - sitenin yetkililerine ulaşmaya çalıştığımda internet adresine ulaşılamadığını gördüm, daha önceki kontrollerimde de bir adres veya telefon numarası bulunmadığı için tek çare mail gönderdim ama sanırım mail sunucuları da kapandığı için yerine ulaşmadı, şu anda 40 günden fazla bir zamandır ürünümden haber alamıyorum ve site ile ilgili hiç kimseyle irtibat kuramıyorum, eğer bu konuda bir bilginiz varsa veya bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim zira maddi ve manevi olarak çok fazla zarar görmüş durumdayım..

saygılar..

Banned
09-03-2006, 02:59   |  #2  
Banlandı
1,204 mesaj

ŞİKAYETVAR.COM MUYDU NEYDİ O SİTEDEN ŞİKAYETİNİZİ DİLE GETİREBİLİRSİNİZ.

TT06
09-03-2006, 07:10   |  #3  
TT06 avatarı
Yıllanmış Üye
726 mesaj

ama 30 iş günü olduğunu unutma haftasonlarını çık haklıyken haksız konuma düşme

Banned
09-03-2006, 17:47   |  #4  
Banlandı
621 mesaj

zannederim anakartın gigabite ithalatçısı hızlı sistem.internet sitesinde irtibat için telefon var.orayı ara ve teknik servisiyle irtibata geç.

soul invictus
11-03-2006, 14:03   |  #5  
OP Taze Üye
4 mesaj

Teşekkürler..

hacker_23
11-03-2006, 14:13   |  #6  
Yıllanmış Üye
744 mesaj

Bildiğim kadrıyal dijiatl center taşındı ve hafiftende batıı taşınırken sanırım serverlarınıda taşımışlar ama kıralık hat cekememişler gibi bir olay vardı ama bilmeiyorum tabi tam olarak sen en ii si hılzı sistemle görüş

soul invictus
18-03-2006, 13:23   |  #7  
OP Taze Üye
4 mesaj

Hızlı Sistem ile irtibata geçtiğimde ellerinde anlattığım tarife uyan ve uzun süredir alınmayan bir anakart olduğunu söylediler, dijitalcenter.com kapandığı için anakartı direkt olarak bana ulaştırmanın bir yolunu aradıklarını belirterek bana 2 gün süre verdiler, sanırım 2 günün sonunda uzun süren bekleyişim sonra erecek..

yardım eden arkadaşlara teşekkürler...