docLock [23.06.2011]

CHIP Online
23-06-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

docLock, bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı veya klasörü kolaylıkla şifrelemenize izin verir. Hassas verilerinizi ve kişisel dosyalarınızı bilgisayarınıza erişebilecek kişilere karşı tamamen güven ve denetim altına alın.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

docLock, bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı veya klasörü kolaylıkla şifrelemenize izin verir. Hassas verilerinizi ve kişisel dosyalarınızı bilgisayarınıza erişebilecek kişilere karşı tamamen güven ve denetim altına alın.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumYanınızda güvenli bir dosya mı taşımanız gerekti? docLock'u taşınabilir bir disk ile herhangi bir PC'de kullanabilirsiniz.Anahtar özellikler:Dosyaları, klasörleri, belgeleri güvenle kilitleyin;
Kaybolan ve çalınan kişisel bilgilere karşı korunun;
Kullanımı kolay;
Sürükle ve bırak ile kilitleme / kilit açma teknolojisi;
Tüm güvenlik yazılımlarını tamamlar.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: docLock

cey_cey
25-06-2011, 13:03   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
181 mesaj

Selamalar

Program hakkında birkaç cümle yazmak gereği hissettim.
Gerçekten kullanımı kolay hızlı bir yazılım. Ayrıca programın kurulu
olmadığı pc de açmak için kendi kendine açılabilen şifreli dosyalar oluşturabiliyor. Bence kullanılabilir bir program.
Programı illa kurmak gerekmiyor. Program filesteki klasörünü yedeklerseniz oradan başka pc'de de çalıştırabilirsiniz.

Kullanmak isteyenler aşağıdaki linkten indirip kullanabilirler.

http://www.imationweb.net/imatio ... cid=6&orderby=dateD