doesn't match the file in the setup's .cab file

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
nosferatu2
18-09-2004, 01:05   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

herkese slmlar.. benim sorunum bazı oyunları yuklerken devamlı aynı hatayı vermesi.. hata şöyle:

_____(dosya ismi) doesn't match the file in the setup's .cab file. The medium from which you are running the setup may be corrupted, contact your software vendor

Herşeyi kontrol ettim bi kere sorun cd de değil. Cd yi virtual cd yaptım hd den okuttum yine aynı hatayı verdi.. CdRom özelliklerinden DMA yı kapattım yine aynı hata CdRomlarımdada sorun yok,, Başka bilgisayarda yukledim oyunlar çalıştı! avp2 thief3 oyunlarında bu hatayla karşılastım,, cd leri değiştirdim yine ayni hata aynı yerde.. sistemim:
AMD Athlon 2500+
Ati Radeon 9600 Se 128mb
512 twinmos ram
Asus A7v8x-x anakart
sistem xp service pack 2 ile aynızamanda 98 second edition ikisiylede denedm aynı hatayla karşılasıyorum..
diger forumlardan araştırdım bir çok insan aynı hatadan dolayı farklı oyunları yükleyememişler..Sorun nerde? yardım bekliyorum!!!

ERENDURANLI
19-09-2004, 21:15   |  #2  
Yeni Üye
29 mesaj

aynı sorun benimde basıma gelmişti çözümü varmı bilmiyorum ama ben sinirlendim bastım formatı (bendede pro evulation soccer 3 ü yuklemeyi reddetmişti) sorun falan kalmadı

acar33
26-10-2004, 20:19   |  #3  
Üye
65 mesaj

Problemin sanırım kurulum dosyasındaki cab dosyaların uyuşmuyor. Yani cab dosyan bozuk veya işletim sistemindeki bir problemden dolayı cab dosyalarının içiriğini alamıyorsun.