download ederken sonlara doğru durması

bysmh
09-03-2011, 13:54   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
53 mesaj

Merhaba arkadaşlar.Ben internetten online bi oyunun setup ını indirirken download hızım ilk basta 500 kbps gibi bir hızla başladı ve bu gitgide düştü.En sonunda ise de bps ye düstü ve en sonunda da 0 oldu , indirme durdu.Ben bu kasayı yeni aldım ve bi ay filan oldu ilk başta hiç böyle bi sorun yoktu bi kaç gündür böyle bi sorunum var.Yardım eder misiniz ??

firaristt
09-03-2011, 15:08   |  #2  
firaristt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,194 mesaj

Sorun büyük ihtimalle sunucuda veya servis sağlayıcınızdadır. İlk başta 5-10 adet bağlantı yaparken zamanla bu bağlantıların limitleri dolar ve bağlantı sayısı azalır ve indirmelerin sonlarına yaklaştıkça hız düşmsi de bu yüzden olur.

Sizin durumunuzda internet gidiyor olabilir yada torrent gibi bir kaynaktan indiriyorsanız bağlantı problemlerinden dolayı indirme durur...

bysmh
09-03-2011, 22:06   |  #3  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
53 mesaj
Alıntı: firaristt  
Sorun büyük ihtimalle sunucuda veya servis sağlayıcınızdadır. İlk başta 5-10 adet bağlantı yaparken zamanla bu bağlantıların limitleri dolar ve bağlantı sayısı azalır ve indirmelerin sonlarına yaklaştıkça hız düşmsi de bu yüzden olur.

Sizin durumunuzda internet gidiyor olabilir yada torrent gibi bir kaynaktan indiriyorsanız bağlantı problemlerinden dolayı indirme durur...

herhangi bi çözümü var mı peki ?