dr.dre monster,solo kulaklık

koberke07
14-09-2011, 21:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

merhabalar yakında dr.dre nn monster beats yada solo hd kulaklıgını almayı dusunuyorum ama ipodum yada iphone um yok bende kalın dan inceye ceviren bir aparat ile e71 telefonumla dinleyeceğimi düşündüm teknsoada açık bitane buldum denediğim zaman ses vermedi nedeni sizce nedir bide butun turleri için bolemi gecerlidir

monsterbeatsturkiye
20-11-2011, 21:35   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhabalar,ben monster beats ürünlerinin PRO ve STUDİO modellerini denedim diğer modelleri hakkında da bilgim var.Bu urunlerde son performans almak istiyorsanız kesinlikle apple ürünlerini kullanmanız gerekiyor.Bu demek değildir ki sadece apple ürünüyle calısır hayır.Ornegin ben blackberry telefon ve ipod touch kullanıyorum.Bendeki beats studio modelini ipod touchtan telefonuma taktıgımda ses kalitesi biraz olsa bile kesinlikle değişiyor ki nokia modellerinde ses kalitesi tamamen düsük olur yani araya ekstra aparatlarla kullanmaya calisirsanız normal 50-100 liralık bir kulaklık kalitesi sesten fazlasını alamazsınız.Bu yüzden Monster Beats urunlerını alanlara oncelıklı tavsiye her zaman en azından ipod shuttle almalarını onerılır.Saygılar