DVD ile ilgili sorun

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
kayamtky
01-11-2011, 19:34   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
40 mesaj

Sayın yetkili,

Derginin yanında verdiğiniz DVD yi  bilgisayarımda çalıştırdım. Arayüz açıldıktan sonra "Home Cinema" bölümüne tıkladım. Oradan örneğin "Yeni nesil tv dosyası" veya "Test:2500 TL altı TV'ler"pdf dosyalarını açmak için "Oku" düğmesine tıklıyorum.

Tıkladıktan sonra "İnternet explorer çalışmayı durdurdu" şeklinde bir hata mesajı geliyor, hata mesajını kapadığımda "Karşıdan yüklemeleri görüntüle" penceresi geliyor. Bu ekranıda kapattıktan sonra PDF uzantılı dosya açılıyor.
Dosya açılıyor ama banada eziyet çektiriyor.

Bu sorun sadece pdf dosyasını açmakla ilgili değil. Mesela DVD de verdiğiniz herhangi bir programı arayüzden "kopyala" düğmesine  tıkladığımda yine aynı hata mesajıyla karşılaşıyorum.
Bir tek "Kur" düğmesine tıkladığımda hata vermiyor.

Dvd içindeki dosyaları (Mesela örneğini verdiğim PDF dosyalarını okumakla ilgili) chip arayüzünden değilde, explorerdan çalıştırdığımda hiç bir hata mesajı almıyorum.
Sorun sadece Dvd arayüzünde.

Bu sorun sadece Chip Kasım-2011 sayısında değil bundan önceki sayılarda da vardı.

Sorun tekrar nüksedince artık bana tak etti, size yazmaya karar verdim.

Sorunun sebebi ne olabilir ?

Not:
Sistemim:
İşletim sistemim: win7 ultimate 64bit
işlemci: core2 duo
explorer: internet explorer 9.0

Bilgisayarımda başka hiç bir problem yok.

Saygılarımla
Metin Kaya

salihkarakas
01-11-2011, 22:28   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
84 mesaj

DvDnin üzerinde bir danışma hattı telefon numarası veya mail adresi olucaktı , eger orayla iletişime geçersen yardım alabilirsn :)