dvd roomla resim kayıtlarını cd -romm açmıyo

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
tinmen
05-08-2005, 16:27   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
33 mesaj

izinde iken dijital fotoğraf makine si ile fotoğraf çektim.dolunca cd- ye dvd ile kayıt yaptım.Daha sonra
aynı cd ye tekrar fotoğrafları kayıt ettim.İlk kayıt ettiğim resimleri cd-room da dosya görünmüyor.2  aktardığım okunuyor.
Belki basit bir konu ama dvd ile kayıt edilen ilk yüklediğim resimleri nasıl açabilirim.İlginize Selam ve saygılar.

Gone
05-08-2005, 19:17   |  #2  
Yıllanmış Üye
346 mesaj

Bir Multisession-CD hazirlamisin ve ikinci yazma isleminde ilk yazma isleminde yazilan verileri (resimleri) yüklememisin (import). Bu durumda CD'yi CD yazicisina yerlestirdikten sonra yazma programini calistir, multisession cd yazmak istedigini belirt ve önceki session'leri import et.

Eger Nero kullaniyorsan, CD'yi sürücüye yerlestir ve CD sürücüsünün üzerine sag tikla. Özellikler bölümünü sec ve orada CD üzerinde bulunan Sessionlari görebilirsin.

tinmen
09-08-2005, 09:08   |  #3  
OP Yeni Üye
33 mesaj

İlginize teşekkür ederim .hemen uğraşmaya başlayacağım.
Yine aksilik olursa sorarım

tinmen
11-08-2005, 14:03   |  #4  
OP Yeni Üye
33 mesaj

sayın TBC magic.
İlginize teşekkür ederim. önceki resimleri import sessionla görünür hale geldi dosya orada açmadı.
cd ye küçük bir dosya kaydettik .resimleri açtı.
önceki açtığı busefer kayboldu ama önemli değildi.açmayan resimlere ulaştım .sizden allah razi olsun .çok yardımcı oldunuz.selamlar.

Gone
11-08-2005, 14:08   |  #5  
Yıllanmış Üye
346 mesaj

Eger CD'de diger sessionlar görünüyorsa o zaman onlarada bir sekilde ulasilmali. Malesef konuyu cat-pat anlattim. fakat senin anlaman önemli. istersen biraz daha kafa patlat ve gelecek sefer seesionlari import etmeye unutma.

Eger ilk yazimda dedigm gibi (sag tikla, özellikler) nero kisminda sessionlari görebiliyorsan, o zaman istedigin sessionun üzerine tiklat ve sonradan cd'yi ac. Bu durumda sadece o sessiona ait resimler gözükmeli.

Son Düzenleme: Gone ~ 11 Ağustos 2005 14:42
tinmen
12-08-2005, 13:34   |  #6  
OP Yeni Üye
33 mesaj

tamam kardeş sağol varol