Efsane sözler - 2

xExCaLiBuRx
29-08-2011, 02:10   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
595 mesaj

"İstatistik mini eteğe benzer çok şey gösterir ama asıl göstermesi gerekeni göstermez" Alex Ferguson

"Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messi’yi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var" Hristo Stoichkov

Gazeteci: "Takım yorgun muydu?" Mourinho:"Yorgun? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil"

"Yıldızlarla çalışmak zor değildir. Zor olan daha az yetenekli olup kendisini yıldız sananlarla çalışmaktır" Guus Hiddink

"Bir yıldız futbolcunun kafasını tekmeleyen savunmacıya çok az rastlanır. Maalesef Servet gibi kazmalar futbolcu oluyor" Maradona'dan, Agüero'nun kafasına tekme atan Servet Çetin'e...

"Onun topla yaptıklarını ben portakalla yaparım"Zlatan Ibrahimovic'ten John Carew'e...

"Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar büyük takımlara karşı aldıkları skorlarla övünürler" Michel Platini

Sahada 5 kişiyi nasıl geçeceğimi değil, o 5 kişinin beni nasıl durduracağını duşunürüm"Michael Jordan

"Gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı"Mehmet Ali Yılmaz'ın Kevin Campbell hakkındaki yorumu

"Burada kendini Papa zanneden biri var herkes ona inanıyor, Napolyon zanneden biri var ona da inanıyorlar, ama ben Maradonayım dediğimde kimse inanmıyor" Diego Armando Maradona

"Sparta Prag'ı Sparta'da yeneceğiz" Ümit Özat

"Sarı-Kırmızılı renklere küçükten beri hayrandım. Galatasaray İzmir'e geldiğinde okuldan kaçar, maça giderdim. Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım"Metin Oktay

)
"Yediğimiz golü önceden çalışmıştık"Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca (Galatasaray maçı sonrasında)

(Alıntıdır) http://www.sporx.com

Boracalin
29-08-2011, 02:56   |  #2  
Boracalin avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
1,592 mesaj

"Yediğimiz golü önceden çalışmıştık"Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca (Galatasaray maçı sonrasında)

Sevdim bunu....

Batuhan Karsan 26
29-08-2011, 03:50   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

"Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messi’yi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var" Hristo Stoichkov

"Bir yıldız futbolcunun kafasını tekmeleyen savunmacıya çok az rastlanır. Maalesef Servet gibi kazmalar futbolcu oluyor" Maradona'dan, Agüero'nun kafasına tekme atan Servet Çetin'e...

"Gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı"Mehmet Ali Yılmaz'ın Kevin Campbell hakkındaki yorumu

"Burada kendini Papa zanneden biri var herkes ona inanıyor, Napolyon zanneden biri var ona da inanıyorlar, ama ben Maradonayım dediğimde kimse inanmıyor" Diego Armando Maradona

"Sparta Prag'ı Sparta'da yeneceğiz" Ümit Özat