Ekonomik ve Kaliteli Hosting

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
snakedby
14-05-2005, 13:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
43 mesaj

Merhabalar;
Bir web sitesi kurmak istiyorum ve bunun için hem ekonomik hem de iyi hizmet veren bir hosting firması arıyorum.Sizlerin önerebileceği böyle bir firma var mı?Ayrıca web sitesinde bize yardımcı olabilecek ve web tasarım konusunda uzman arkadaşlar aranıyor.Mesajlarınızı buraya bırakabilirsiniz.

blackgolden
24-10-2005, 15:16   |  #2  
Taze Üye
4 mesaj

evet arkadasim sana onerebilecegim en uygun hosting firmasi makroturk bi cok hosting firmasi gezdim hic birinde aradigim seyleri bulamadim herbirinde biseyler eksikti artik illalah etmistim googleden aradim taradim buldum 25-30 domainleri felan var hatlari cok hizli,teknik yonleri cok yuksek ama pazarlamalari zayif heralde isimleri duyulmamis sahsen gittim yerlerine asil isleri bilisimmis.herseylerinden memnunum fiyatlari dahil bitek unutkanlar biseyi soleyip beklemek yerine biseyi olana kadar soyledinmi sorun yok www.makroturk.com adresinde heralde yeterli bilgiyi bulursun

LiL_CaT
24-10-2005, 15:57   |  #3  
Yıllanmış Üye
385 mesaj

www.atlaspronet.net (Not: Bu hosting firması ile alakam yoktur sadece verdikleri hizmet beni önceden tatmin etmişti)

yesillili
26-10-2005, 03:11   |  #4  
Yıllanmış Üye
415 mesaj

remotemach....

ucuz ve kaliteli...24 saat hizmet...
ister domain ister hosting... öneririm...

Son Düzenleme: yesillili ~ 26 Ekim 2005 03:12
thereX
01-11-2005, 15:15   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

Gtechnics.com
Rh.com.tr
Vt.com.tr
Progen.com.tr
Labina.net
Datasenkron.com
Omnis.com.tr
Sadecehosting.com
RemoteMach.com
niobeweb.net
markum.com.tr

arkadaşım. hepsini hemen hemen %90 biliyorum, hepsi ile görüştüm, tanıştım. Yani benim tabi bunlar şahsi görüşlerimdir..