emule upload limitleri

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
carlito
19-09-2005, 14:05   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Arkadaşlar download da emule yi çoklarınız kullanmıştır sanırım.Ögrenmek istediğim şu:Ben download limitini max.da kullanırken upload da max.2k veriyorum ancak bazıları upload limitini arttırmam gerektiğini bu sayede download da ön sıralara geçilebileceğini söylüyor bu gerçekten doğru mu?Bir ikincisi ise upload limitini yükseltirsem bu benim download hızımı düşürmez mi sizce.Herkese teşekkürederim.

cyclops
19-09-2005, 18:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
174 mesaj

ya  ben bu konu ile alakalı emule mod die bi konuda yazmıştım oradan yararlanabilirsin ama adsl de upload ın download ı düşürdüğü doru ama eğer kablo net kullanıyosan o zaman hızın düşmez. ilk dediğin de doru millete ne kadar cok upload edersen o kadar cok onlarda kredin olur ve sıra sana daha hızlı gelir ama tabi upload edecem die download hızını düşürmekde akıllıca değil bu konuda cfosspeed kullanmanı öneririm ben 3kb upload 25 kb download la stabil kullanıyorum

carlito
19-09-2005, 20:06   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

Ben adsl kullanıyorum ve mesajından sonra "cfosspeed" hakkında araştırma yaptım ve haklı olduğunu gördüm.En kısa zamanda bunu kullanmaya başlayacagım.Yardımın için teşekkür ederim.Peki şöyle bir yönteme ne dersin:bir kaç gün full download yaptıktan sonra bir gün de full upload versem?

cyclops
19-09-2005, 22:29   |  #4  
Yıllanmış Üye
174 mesaj

ya bak şimdi ben emule nin free angel modunu kullanıyorum actıktan 1.5 saat sonra yani 90 dakka sonra filan 25 le indirmeye başlıyo yani hiç gerek yoq.zaten yabancılarda sıra yeterli oluyo sen paylaştığın türkce dosyaları yani türkçe müzikleri türk sinemasını filan release yap 3-4 kb upload ver yeterli yani kapatma mümkün oldugunca bilgisayarı benim bilgasayar elektrik kesintisinden elektrik kesintisine kapanıyo birde kaynak sayın 2500-4000 civarı olsun yeterli zaten full performans downlaod edersin daha fazla edemicen için bir gün yanlızca upload yapmak senin için pek bi + getirmicektir.ama tabi paylaşıma katkıda bulunmuş olursun ama o katkıda 256 adsl için önemli bi katkı olmaz sen ona hiç uğraşma anlıcağın.

carlito
20-09-2005, 10:47   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj

Gayet iyi anladım teşekkürler.Yeniden konuşabilmek dileğiyle hoşçakal.

Recep Baltaş
21-09-2005, 19:44   |  #6  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Konu amacına ulaşmıştır...