En Güvenilir AntiVirüs Porgramı Seçimi

HPQ-User
18-02-2011, 09:14   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Desberado sormuş:
Merhaba,

AntiVirüs Programı alacağım ama hangisini alacağımı kararlaştıramadım. internette araştırdım herkes kendi kullandıı virüs programını ön plana çıkarmış ve ben bunadn maalesef tatmin olmadım. Benim isteğim siz değerli uzmanlardan antivürüs programı seçimi konusunda yardımcı olmanız. Tarafsız ve samimi bir şekilde antivirüs programı testlerini yapıp sahici bir sonuç veren web portallar var mıdır? 2011 de ön plana çıkan virüs programları hangileri dir? Şimdiden teşekkürler.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
Windows XP SP2 Englis ve kısa bir süre sonra Windows 7'ye geçmeyi pllanlıyorum.

İntel Core2 Duo 2.66 6MB Cache
2 GB Ram (ilerleyen günlerde duruma göre 4 GB yapmayı düşünüyorum)

512 MB GeForce PCI-EX 128bit Ekran Kartı
Asus Anakart

7 + 1 Creative Ses Kartı

Sony Nec DVD-RW

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0; InfoPath.2; AskTB5.6)

FaiLeD
18-02-2011, 19:44   |  #2  
FaiLeD avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
49 mesaj

Bnce kaspersky 2011 i free olarak internetten cekip dene yada bi cok antivirusu bu sekilde deneyip memnun kaldgini satin alabilirsin ben bi cok antivirusu (internetten virusli linke tiklayarak-antivirusu devre disi birakip virusu indirip tekrar anti virusu calistirarak -msn den arkdaslardan virus isteyerek :D) cesitli seklde denemisimdir bunlardan en iyileri en son yaptigim denemelerde micorosof security-kaspersky 2011 -aviraantivir dir orta seviyede avast - norton -bit defender  en ise yaramaynlarsa nod32 yle baslaar giderr :D misrosoft ucretsizdir aslinda kullanisli ve fazlasiyla is goren bi programdirda (media player ve ie 8 den sonra sanirim bu antiviruste basina bela acicak gibi simdiden cogu antivierusu geride birakmis) nacizane fikirlerm  bunlar vede ne kurarsan kur kesinlikle yanina superantispyware da kur bnce en iyisi saygilar..