en güvenli ve en iyi e-posta hangisi?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
islamalparslan
18-02-2005, 23:57   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

arkadaşlar aşağıda bir dizi soru var. bunları nette araitırdım pek cevap bulamadım bilenler yazsın
en güvenli e-mail hangisi?
sonu tr ile biten maillerin ne farkı var?
@ttnet.net.tr adresin durumu güvenliği nedir?

hotmail, mynet, gmail, yahoo, ttnet.tr maillerinin birbirinden farkı nedir? resmi kurumlara hangisi verilmeli? hangileri türkçeyi destekler. hangilerine spam, virüs çok gelir. gizlilik durumu en iyi olan hangisidir? bilenler varsa paylaşalım.

gunesingolgesi
24-02-2005, 13:02   |  #2  
Üye
96 mesaj

bi kere sunu ANLAYALIM: Guvenli diye bi sey yok...

anladigim kadariyla sen Turkce bi servis istiyosun,
pop3 falan da kascaksan paraya kiyip kendi adina ya da sirketinin adina aylik/senelik mailgroup alacaksin
onlarda az da olsa guvenlik de var

zaten reklamlari onlar uzerine

b_u_r_a_k
25-02-2005, 23:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
266 mesaj

yahoo ve hotmail cok guvenli eger mail adresinin hacklenmesinden bahsediyorsan...hotmail ve yahoo yu hacklemek cok zor eger bir de gizli sorunu cozemiyecek bisey yapmıssan imkansız gibi birsey bunları hacklemek.gmail daha yeni cıktı ilerde anlasılır...

hacker_23
25-02-2005, 23:56   |  #4  
Yıllanmış Üye
744 mesaj
alıntı:
Gönderen : b_u_r_a_k

yahoo ve hotmail cok guvenli eger mail adresinin hacklenmesinden bahsediyorsan...

yahoo ya bısey dıyemem ama hotmaıl oldukca kolay bunun ne sekılde kullanıcıları tehtıt etıgını daha evvel bır topıc te yazmıstım istersen oradan bakarsın