En güvensiz tarayıcı hangisi?

toddler
14-11-2009, 17:08   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
220 mesaj

Agresif cevaplardan vazgeçin. Karşı tarafa saldırmadan fikrinizi söyleyin. Hala aynı tavrı sürdürüyorsunuz.

CapanQGLU
14-11-2009, 17:52   |  #27  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

İnternet explorer ve Opera'nın üstüne tarayıcı tanımam.

PcMaKeR
14-11-2009, 17:52   |  #28  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

bu üçüncü oldu karışma benim cevaplarıma mesajlarıma. sıkmaya başladın. bir sen mi varsın forumda... başkası uyarmıyorda sana mı kalıyor bu iş. alınıyorsam alınıyorum de. yoksa karışma kimseye.

toddler
14-11-2009, 19:46   |  #29  
Yıllanmış Üye
220 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
bu üçüncü oldu karışma benim cevaplarıma mesajlarıma. sıkmaya başladın. bir sen mi varsın forumda... başkası uyarmıyorda sana mı kalıyor bu iş. alınıyorsam alınıyorum de. yoksa karışma kimseye.
Bende onu diyorum ben birşey deyince karışma bana. Ben şunu kullanıyorum de tamam. Bana verdiğin ilk cevaba bak istersen. M$'çisin anladık ama ağalık yapma kimseye. Kimse seninle aynı fikirde olmak zorunda değil.

ie mi kullanışsız ve güvenlik açıklı.
sen ie8 kullanmıyorsan microsoft ne yapsın.

firefox versiyon yükselttiğinde nasıl değiştiriyorsan ie8 çıktığında da ie 8 i yükselteceksin kardeşim.

birjavascript xss atağıyla opera safari ve firefox u iki dk dan kısa birsürede hackliyorsun ve kullanıcının haberi olmuyor. Ama google chromeve IE 8 otomatikan uyarıyı basıp siteyi çevrim dışı haline getiriyor...

IE8i kullanmadan yorum yapmayın. Eklenti yüklenen bütün tarayıcılargüvensizdir! IE de dahil ama eklentileri belirli kısıtlamalardaçalıştırlarsa o zaman tarayıcı güvenli hale gelir.

Son Düzenleme: toddler ~ 14 Kasım 2009 19:49
world_pc
14-11-2009, 20:31   |  #30  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,359 mesaj
Alıntı: M.G.G  
''Firefox'un yapımcısı Mozilla ise bu araştırma hakkında yaptığı açıklamada tanıdık bir deyim kullanıyor: "Meyve veren ağaç taşlanır".''
Laf budur.Kahkaha
PcMaKeR
14-11-2009, 20:33   |  #31  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
Alıntı: toddler  
Bende onu diyorum ben birşey deyince karışma bana. Ben şunu kullanıyorum de tamam. Bana verdiğin ilk cevaba bak istersen. M$'çisin anladık ama ağalık yapma kimseye. Kimse seninle aynı fikirde olmak zorunda değil.
sen ie kullanıyorsan niye yorumuma cevap veriyorsun. yaran varsa gocun yoksa sende yorumuma katılma burda birçok kişi mesajımı okuyor bir sen alınıyorsun... bana ne.

toddler
14-11-2009, 20:51   |  #32  
Yıllanmış Üye
220 mesaj

Uff, sıkıldım bu muhabbetten. Okuduğunu bile anlamamışsın.