En iyi 20 PDF aracı

CHIP Online
15-06-2010, 00:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Birbirinden iyi PDF araçlarını bir araya getirdik. İşte Adobe Reader'ın güçlü alternatifleri...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/en-iyi-20-pdf-araci_18136.html

Resimlerle: En iyi 20 PDF aracı

İnternet kullanıcılarının sıklıkla karşılaştıkları ve kullandıkları PDF dosyalarının kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Hemen her yerde rastlayabileceğiniz bu formattaki dosyalar üzerinde çalışan programların önemi de haliyle bu sebepten ötürü artıyor.

Biz de bu bağlamda en iyi 20 PDF aracını bir araya getirdik. Bu araçlar yardımıyla Adobe Reader'ın yavaşlığından kurtulabilir, Word dosyalarınızı PDF dosyasına kolayca çevirebilir veya PDF dosyalarınızı Word dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Not: Makalemizin devamına ulaşmak için galeri sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Tüm konu: En iyi 20 PDF aracı

Resimlerle: En iyi 20 PDF aracı

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizin önerebileceğiniz başka PDF aracı var mı?

uGuR.uK
15-06-2010, 12:14   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

listeye hiç bakmadım ama ben Foxit Reader kullanıyorum, bugüne kadar ki en hızlı, basit ve pratik araç. öneririm herkese...

hsngrms
18-06-2010, 16:36   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
401 mesaj
Alıntı: uGuR.uK  
listeye hiç bakmadım ama ben Foxit Reader kullanıyorum, bugüne kadar ki en hızlı, basit ve pratik araç. öneririm herkese...
200 mb'lık pdf e-booklar var foxit reader böyle büyük dosyalarda fena kasıyor adobe büyük dosyalarda gücünü gösteriyor ve hic kasmadan cok rahat sayfalar arası geçiş yapılabiliyor foxitte böyle değil tamam ücretsiz ve ilk açılışı hızlı ama sayfalar arası geçişte çok hantal
bence bunu göz ardı etmemek lazım ASM Handbook gibi baba kitaplarla uğraştığımdan foxit işime gelmiyor :)