En iyi Windows 8 uygulamaları!

CHIP Online
02-03-2012, 11:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Windows 8'in en iyi "Metro uygulamalarını" seçtik... İşte Windows'un yeni yıldızları...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/en-i ... lamalari_32314.html

Resimlerle: Windows 8'in artıları, eksileri

Windows 8'in Tüketici Önizleme sürümü pırıl pırıl görünen Metro arayüzünün yanında Windows Store ile uygulama indirmemize de izin veriyor. Mağazada henüz çok sayıda uygulama bulunmuyor, şu an belki 100 uygulama dahi yok. Ancak işin en iyi tarafı, önizleme süresince tüm uygulamaların bedava olması.

İşte Windows 8 uygulamaları arasında dikkatimizi çeken en iyi uygulamalar:

Ashampoo ImageFX: Fotoraflar üzerinde oynamak, onlara efektler uygulayarak daha çekici görünmelerini sağlamak Ashampoo ImageFX ile çok kolay.

Grandtophone: Windows 8 cihazınızı bir müzik enstrumanına dönüştüren bu uygulama, özellikle dokunmatik cihazlarda çok iyi çalışıyor.

Vimeo: Video sitesi Vimeo'nun videoları her zaman yüksek kalitede.

Tüm konu: En iyi Windows 8 uygulamaları!

Resimlerle: Windows 8'in artıları, eksileri

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows 8'in Metro arayüzlü uygulamalarını nasıl buldunuz?

korgeneral53
02-03-2012, 12:45   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Benim merak ettiğim nokta herşey iyi güzelde biz  windows 8e windows 7 de ya da windows xp de çalışan programları yükleyebiliyormuyuz ?

erkan1994
02-03-2012, 19:44   |  #3  
Yıllanmış Üye
355 mesaj

nasıl buldum güzel soru biraz karışık ve sadece yüklü gelen pinball yeni versiyonunu beyenmedim çünkü hemen çıktım kapattım onun için bir xbox live account sign için bile oluşturmuştum ama oyun beni hüsranla karşıladı herhalde yaşıma uymadı ve son olarak da bu bilgisayar acayip bir donma kasma oluyor neden acaba acaba apple olduğu için mi maccbook pro 20100 kullanıyorum windows 8 consumer preview'de 3 5 sayfa açıyorum şuan daki gibi yeniden başlatmak zorunda kalıyorum pc'yi ne yapmam gerek bir yardım arkadaşlar el atın da yada bir tüyo düzelsin şu melet bilgisayar neden acaba windows 8 de böyle yapıyor windows 7 de öyle birşey yoktu ve hata vermiyor du gayet çalışıyordu tabii ki orda da başka ap ayrı hataları vardı da orası ayrı son olarak son sözüm de üstteki arkadaşın dediği gibi bazı programları yükleyemiyorum windows 8 kullanıcı betasına yani son versiyona bu nedendir örnek kaspersky 2012 internet security veya aynı kaspersky markası olan virüs temizleme aracı avptool.exe olmuyor her ikisinide hata veriyor bir yardım ey chip.com.tr bunu bir çözebilirsen iyi olur çözebiliyorsan tabi

erkan1994
02-03-2012, 19:47   |  #4  
Yıllanmış Üye
355 mesaj

acaba kaldırmıyorumu laptop bunu windows 8 i sonuçta 2012 deyiz 2010'da çıkmıştı hemen de olsa aklıma geldi kendim sorunu çözdüm cevap yazılmasın kilitlenebilir zuahahahhahah =) XD =) chip kendin açtığın tartışma konusuna da bir katıl istersen kanka boşa mı yazıyorum ben hep buraya sence evet boşa diyesin mi var len.