esed mi kaspesky mı ?

nevrans
09-10-2009, 21:34   |  #51  
nevrans avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
390 mesaj

benı forumdan tanıyanlar bılır 4 yıldır tum odullerı toplayan bırıncı olan G-DATA dıyorum baskada bır sey demıyorum son bagımsız av testte begenılmeyen eset gene kaspersky ustunde cıktı kaspersky ıyı bır fırma yııların fırması ama hala bırıncılıgını goremedık ben taraf tutmuyorum kaspersky bırıncılıklerını gorursem kaspersky yada eset kullanırım ben testtlere gore hareket edıyorum

Son Düzenleme: nevrans ~ 09 Ekim 2009 21:37
hasan_gul
09-10-2009, 22:44   |  #52  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
615 mesaj

ben kesinlikle kaspersky internetsecurty 2009 derin başkada birşey demiyorm 
kaspersky

Ahmet Ertuğrul
10-10-2009, 03:53   |  #53  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,651 mesaj

Ya merak ediyorum. Bu ben "şunu kullanıyorum çok güzel" gibi bir mesajı bir insan kaç defa sıkılmadan yazabilir? Bazı üyeler var ne zaman bir cevaplarını görsem, acaba bu bir robot mu diyesim geliyor. Hep de aynı şey yazılmaz ki canım.

man on the moon
10-10-2009, 06:35   |  #54  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
2,151 mesaj

bkz:forum.

Alıntı: Ahmet Ertuğrul  
Ya merak ediyorum. Bu ben "şunu kullanıyorum çok güzel" gibi bir mesajı bir insan kaç defa sıkılmadan yazabilir? Bazı üyeler var ne zaman bir cevaplarını görsem, acaba bu bir robot mu diyesim geliyor. Hep de aynı şey yazılmaz ki canım.
BraveSatar
11-10-2009, 12:38   |  #55  
Yeni Üye
35 mesaj

Eset Nod32 kullanıyorum ama kaspersky'ın daha başarılı olduğunu düşünüyorum.
Ancak Eset'in güzel tarafı makinayı kasmaması.

bebra
12-10-2009, 12:10   |  #56  
Yeni Üye
48 mesaj

ben eset kullanıydrumda bi ara kaspersky kullandım bence kaspersky

bebra
12-10-2009, 12:11   |  #57  
Yeni Üye
48 mesaj

ben eset kullanıydrumda bi ara kaspersky kullandım bence kaspersky

ercan28
12-10-2009, 13:19   |  #58  
Taze Üye
9 mesaj

Evde eset kullanıyorum.İş yerindeki bilgisayarda kaspersky var.İş yerinde bilgisayarı actından sonra 30 dk içerisinde inanın yenile bile yapamıyorum.30 dk boyunca bilgisayar tıkalı.nedeni ise kaspersky güncellemesi.
30 dk boyunca gülcelleme yapıyor.Hemde günde 2 yada 3 kere... Eset güncellemesi ise 30 saniyeee. Kaspersky iyi olabilir ama günümüz hız günü.O yüzden eset i tek gecerim ...

ozkanmcp
28-10-2009, 13:50   |  #59  
Taze Üye
12 mesaj

çoğu antivirüs firmasının refarans gösterdiği av-comparatives den test sonuçllarını inceleyin bence arkadaşlar. Avira ikisinden de daha iyi koruyor. http://www.kaspersky.com/comparative_tests?id=207575861

Son Düzenleme: ozkanmcp ~ 28 Ekim 2009 14:09
aloneburock
30-10-2009, 11:48   |  #60  
Yeni Üye
29 mesaj

arkadaşlar hepiniz şu anda boş konuşuyorsunuz hiçbir antivirüs programı size %100 savunma sağlamaz bence sizin tartıştığınız esette kaspersky da beş  para etmez kardeşim koskoca gizli güvenlik şirketlerinde norton kullanıyorken siz iki tane forumdan duydugunuz laflarla kalkıp bu kötü şu kötü diyorsunuz testi sizmi yaptınız yok gözünüzlemi gördünüzyok bu ticaret yalanlarına inanmayın alın deneme sürmünü kendiniz deneyin önemli olan pc nizin uyum sağlaması herkes avast der ama avastın kendi virüs,kaspersky sisteminzi neden çok mavi ekran hatsı veriyo işte sebebi,eset hattal eşşek,ona bakarsanız kardeşim hangisi size uygunsa onu kendiniz belirleyinsisteminiz hangsisyle uyum içinde çalısır ise onu kullanın zaten antivirüs test sonuncalrın cok bi fark yok ha hangsii diyorsanızbenim tercihim ücretsizlerde AVG ücretlilerde ise G-DATA dır bence ikisinide kullanmayın çok iyi bir pc kullanıcı degilseniz ha bu sistemle alakası yok önemli iyi optimize edilmiş bir pc yoksa 4 lük ramlerde bile kasma yapar...

Son Düzenleme: aloneburock ~ 30 Ekim 2009 11:49
beycanerkul
30-10-2009, 14:50   |  #61  
OP Yıllanmış Üye
628 mesaj
Alıntı: aloneburock  
arkadaşlar hepiniz şu anda boş konuşuyorsunuz hiçbir antivirüs programı size %100 savunma sağlamaz bence sizin tartıştığınız esette kaspersky da beş  para etmez kardeşim koskoca gizli güvenlik şirketlerinde norton kullanıyorken siz iki tane forumdan duydugunuz laflarla kalkıp bu kötü şu kötü diyorsunuz testi sizmi yaptınız yok gözünüzlemi gördünüzyok bu ticaret yalanlarına inanmayın alın deneme sürmünü kendiniz deneyin önemli olan pc nizin uyum sağlaması herkes avast der ama avastın kendi virüs,kaspersky sisteminzi neden çok mavi ekran hatsı veriyo işte sebebi,eset hattal eşşek,ona bakarsanız kardeşim hangisi size uygunsa onu kendiniz belirleyinsisteminiz hangsisyle uyum içinde çalısır ise onu kullanın zaten antivirüs test sonuncalrın cok bi fark yok ha hangsii diyorsanızbenim tercihim ücretsizlerde AVG ücretlilerde ise G-DATA dır bence ikisinide kullanmayın çok iyi bir pc kullanıcı degilseniz ha bu sistemle alakası yok önemli iyi optimize edilmiş bir pc yoksa 4 lük ramlerde bile kasma yapar...
kardeşim sen öle böle konuşuyosun ama halbuki sen boş konuşuyosun farkında deyilsin (yanlış anlama kötü niyetle demiyorum) ben esedle tanışalı 1.5 sene oldu tahminim ondan önce hep avastla veya deep freezle uğraşıyodum avast falan varken sistem 1 ay sonra çöküyo veyahut yavaşlama oluyodu.ESEDİ yükledim sistemim 3 ayda çökmeye başladı aradaki farkı görüyosun deyilmi tabi kullanıcıdan kullanıcıya değişiyo üstelik herşey bir tarafa esed sistemi kasmıyo bile ayrıyetten şunuda belirteyim esedi yükledim yükleyeli internet bir nebze hızlandı ...

aloneburock
30-10-2009, 18:01   |  #62  
Yeni Üye
29 mesaj
Alıntı: beycanerkul  
kardeşim sen öle böle konuşuyosun ama halbuki sen boş konuşuyosun farkında deyilsin (yanlış anlama kötü niyetle demiyorum) ben esedle tanışalı 1.5 sene oldu tahminim ondan önce hep avastla veya deep freezle uğraşıyodum avast falan varken sistem 1 ay sonra çöküyo veyahut yavaşlama oluyodu.ESEDİ yükledim sistemim 3 ayda çökmeye başladı aradaki farkı görüyosun deyilmi tabi kullanıcıdan kullanıcıya değişiyo üstelik herşey bir tarafa esed sistemi kasmıyo bile ayrıyetten şunuda belirteyim esedi yükledim yükleyeli internet bir nebze hızlandı ...
aloneburock
30-10-2009, 18:03   |  #63  
Yeni Üye
29 mesaj
Alıntı: beycanerkul  
ona bakarsan ben norton 360 v.3 üzerine tanımam ama sen sistem çökertiyosan asıl sen boş konuşuyorsun lütfen önce azcık pc kullan sonra bana laf et güzel kardeşim ben senin kullandıklarının hepsi lisanslı kullandım neyin ne oldugunu biliyorum eset neden iyi ucuz diye:D

aloneburock
30-10-2009, 18:04   |  #64  
Yeni Üye
29 mesaj

hatta sana avast kullan diyen oldmu ki sen konuyu iice oku sen gel bana konus:D

nevrans
31-10-2009, 11:38   |  #65  
nevrans avatarı
Yıllanmış Üye
390 mesaj
Alıntı: aloneburock  
G-DATA hakındakı goruslerıne katılıyorum yalnız 3 ram var benım pc kasma yasamadım G-DATA 2010 cok memnunum G-DATA 3 yıldır bırıncı eset ve kaspersky bırıncılıgını goremedık eset 2 surumden kaspersky 7 surumden sonra dususe gectı bunu soyleyenler gerceklerı goren kaspersky fanatıklerı ben fanatık degılım test sonuclarına bakarak g-data lısanslı aldım g-datanın ıcınde avast ve bıtfender 2 cok ıyı yazılım tarama yapıyor bu yuzden hep bırıncı oluyor hangısı 1 numaraysa ben onu kullanırırım bence en ıyı yazılımlar G-DATA AVIRA AVAST BITFENDER NORTON

Son Düzenleme: nevrans ~ 31 Ekim 2009 18:46
koc06
31-10-2009, 18:09   |  #66  
koc06 avatarı
Yıllanmış Üye
682 mesaj

ben eset diyorum

StYL3€-NoRMaNx_
31-10-2009, 23:02   |  #67  
Üye
85 mesaj

kesinlikle eset smart security 4.0 arkadaşım.ben hepsini denedim en iyi eset sss key sorunud yoktur çok rahat key bulabilirsiniz.

aloneburock
01-11-2009, 07:44   |  #68  
Yeni Üye
29 mesaj

orjinaller varken neden illegal kullanıyorsunuz ki...emeğe saygı hermzn için lütfen

Kapalı Hesap (153334)
21-02-2010, 12:00   |  #69  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Ben bunu bilir şunu söylerim esed ss den saşmam.Ama bugun bir şaşalım dedik microsoft un yeni anti vürüs programını kurdum bedava olmasına karşın beş kuruş etmez sabahtan beri tarıyor hem bilgisayarı çok kasıyor ram işlemci tavan yapıyor hemde vürüs bulamadı henüz ne ilginçtir ki begenmediğim  kasper bile benim bilgisayarımda en az 10 vürüs bulurdu.Esental 40 dakkadır c: tarıyor.Ama korsan kullanmak istemiyorsanız böyle bedava anti vürüsler herzaman işinize gelmeli çünkü hak yemiyorsunuz.Windows 7 ye artık anti vürüs kurmanın alemi yok microsoftun esentalı ve defenderi sanınırım 2 yıl idare eder ama xp ye şart.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (62254) ~ 21 Şubat 2010 12:05
bosluk
21-02-2010, 13:57   |  #70  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

öffff, kapatın bu konuları artık ya gına geldi...