(Eurovision) Mor ve Ötesi Deli (KLIP)

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
sakin_insan
29-03-2008, 12:50   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
508 mesaj
Video KaldırılmışVideo Kaldırılmış

Son Düzenleme: sakin_insan ~ 29 Mart 2008 12:56
TuncaBozkurt
29-03-2008, 13:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

Şarkı güzel, klip güzel. Bakalım Eurovision sonucu nasıl olacak?

uGuR.uK
29-03-2008, 13:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

düşünce hoş umarım bu sene güzel bi derece alırız.
ancak kişisel fikrimi biraz daha acarsam şarkının İngilizce olmasını tercih ederim, kimse yanlış anlamasın kendi dilimize bir kastım yok ve olmaz da. Ama şarkının herkes tarafından daha rahat anlaşılması ekstradan puan getirisi sağlayacaktır, bugüne kadar gördük bunu en büyük örneği Sertap Erener. Şimdi biz Türküz Türkçe söylemeliyiz gibi düşünebilirsiniz ama olaya bir milletin açısından değil tüm dünya genelini düşünerek bakmakta fayda var(bence)...

Banned
29-03-2008, 14:15   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Daha önceki yıllarda kazanan şarkılara dikkat edilirse  istisnasız hepsinde bir ahenk, ritim söz konusu.İnsanlar şarkıların sözlerini anlamasalar bile bu şarkılarda kalkıp dans edebeliyor, oynayabiliyor veya duygulanabiliyor.Gözünüzü seveyişm bu şarkıda bu özellik nerede de derece alacak.Avrupalı bunlara 20 yıl öncesinden fazlasıyla doydu.Artık bu tür şarkılar  onlarda sokakta şapka açıp 3-5 kuruş toplamaya çalışan kişiler tarafından  yapılıyor.Onlarada şarkılarını beğenenler değil hallerine acıyanlar para atıyor. Çıkartın Tarkan'ın şımarık şarkısı gibi şarkıyı yada İbrahim Tatlıses'in ayağında kundurasını ne bileyim hadi olmadı ciguli söylyordu bir şarkı onun gibi birtanesini daha fazla oy alıp daha üst sıralara gelmezse kesin ben sağırım demektir.Fakat görünen oki yarışmaya katılacak şarkıları seçenler sağır.