eve baglantı alıcam ama sıfırım.

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Der Rote BaroN
22-06-2004, 22:05   |  #1  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,531 mesaj

arkadaşlar, abimin kendi bilgisayarında kabblo bağlantısı var. normalde pararlel kablo çekip ortak( yasadışı) kullanabilirsiniz ama ben kendime almak istiyorum. ayrı olacak yani. telekom a gittim. durumu anlattım ama görevli, tesis ücretini tekrarladı. abimin pc sinde varsa gereksiz olmaz mı? bir de ben şu anda yeni mezun işsizim. astegmenlikten biriktirdiğim biraz param var. yani sürekli gelirim yok. internette sörf yapmak iyi de teknik bilgi 0. ADSL falan diyorlar. daha mı ucuz? mesela kablolu 1 yıllık abonelikte aylık 61 falan gelecekmiş ama abime ilk kurduğu ay epey masraf olmuştu. mynet veya e-kolay gibi baglantıların farkı ne? bana optimal bir şey önerebilir misiniz, fiyatını da göz önüne alarak. ha bu arada ethernet karı yok benim anakartta. ıonu ben mi alıyorum. uzun oldu ama yardım eden herkese teşekkürler.

Der Rote BaroN
24-06-2004, 23:43   |  #2  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

ya sorunun cevabı çok uzun ya da bu çağda bu kadar cahil biri olamaz diye ciddiye almıyorsunuz.

kmp16
30-06-2004, 21:45   |  #3  
Yeni Üye
33 mesaj

BU LİNKLERE BİR GÖZ AT

Gülümseme

extreme
19-07-2004, 17:13   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

hic bişi alma abinin kablosunu iki bilgisayarda da kullanabilirsin bu yasadışı bişi deil düşünsene ozaman internet cafeler 60 bilgisayar için ayrı ayrı hat alırlardı. biraz internet bilgini arttır bu konuda, evdeki neti iki bilgisayara dağıtma işinide teknik servise falan yaptırma çok basit işdir bilgisayrdan anlayan arkadaşın falan varsa ona yaptır veya internetten araştırıp kendin bile yapabilirsin..

Banned
20-07-2004, 12:21   |  #5  
Banlandı
1,133 mesaj
alıntı:
Gönderen : kmp16

BU LİNKLERE BİR GÖZ AT

Gülümseme

+1