excel sayfası kayıt defteri düzeltme yardım.

bjklord
11-09-2009, 16:16   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj

arkadaşlar benim pc de office2003 yüklü birgün excel sayfası klavuz çizgilerim yok oldu. araçlar seçenekler klavuz çizgileri dediğimde renk seçersem klavuz çizgileri geliyor ama renkli ve yazdırma yaparken klavuz çizgileride yazdırılıyor. klavuz çizgileri otamatik dediğimde çizgiler yok oluyor. en sonunda office2003 kaldırdım tekrar kurdum. excel sayfasını açtığımda aynı sorunun devam ettiğini gördüm. şimdi aklıma gelen tek şey kayıt defterinde bir hata oldugu yada değer atandığı...

şimdi sorum şu
                 kayıt defterinde excel sayfasını düzeltmem için ne yapmam gerekiyor. yada sorun kayıt defteri değilde başka bişeymidir. acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Gürkan
11-09-2009, 16:41   |  #2  
Gürkan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
403 mesaj

Birden bire oluşan bu sorun sisteminize bulaşan bir virüsten kaynaklanıyor olabilir.. Kayıt defterinden kaynaklanacak bir soruna benzemiyor çünkü.. Pc'nizi güncel bir antivirüs programıyla taramanızı tavsiye ederim...

bjklord
11-09-2009, 17:29   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj
Alıntı: Gürkan  
Birden bire oluşan bu sorun sisteminize bulaşan bir virüsten kaynaklanıyor olabilir.. Kayıt defterinden kaynaklanacak bir soruna benzemiyor çünkü.. Pc'nizi güncel bir antivirüs programıyla taramanızı tavsiye ederim...
avast ev sürüm ile tarattım virüs bulamadı. çizgilerin gitmesinin sebebi çocukların karıştırmasıda olabilir. ilginiz için teşekkürler

Son Düzenleme: bjklord ~ 11 Eylül 2009 17:53