Exeem bir numara.

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Recep Baltaş
14-08-2005, 22:31   |  #1  
Recep Baltaş avatarı
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Arkadaşlar uzun zamandır bitcomet kullanıyodum ama artık exeem kullanmaya karar verdim.Exeem daha hızlı ve torrent desteği de var..gelecek exeem de..sizi de beklerim...

cyclops
15-08-2005, 00:09   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
174 mesaj

ya recep hocam sen diyon ki şu iyi bu iyi ama senin internet hızın yüksek yani o senin için iyi gelenler 256 kbps ler ve 512 ler için emule gökhan mod kadar işe yaramıyo işin acıkcası.ya bu biraz kaba oldu sanırım konuşma tarzımdan dolayı özür diliyorum bu arada şu iyi bu iyi olmadı oraya ama yerine nazik bişeyde bulamadım idare ediverin. :)

Recep Baltaş
15-08-2005, 22:22   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Dostum bir yanlışlığı düzeltmeme izin ver...Ben şu anda evdeyim ve sizler gib bir adsl kullanıcısıyım.Dediğin doğru üniversitede olasydım 20 000 k bağlantıyı sömürüyor olacaktım.Ama evdeyim ve inan Exeem 256 k yı bile sömürerek gayet hızlı download lar yapabiliyo...Herkese tavsiye ederim..

taucher
28-08-2005, 16:32   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

slm ben exeem programınıda kullandım interneti tamamen öldrüyor daha sonra bitspirit, ve bitcomet de kullandım baktım ki pek bisey fark etmiyor. torrent indirme hızı olarak hepsi aynı ama bitcomette yine internette biraz daha rahat sorf yapabiliyorum.
benim asıl sormak istedigim şu, torrent programının secenekler bolumunde bazı port ayarları var o port dogru ayarlandıgı zaman max hıza ulasılabiliyormus. bu dogrumu dogruysa dogru portu nasıl ayarlayabiliriz.