explorer.exe hatası

Mustafa Deniz
12-02-2009, 13:42   |  #1  
Mustafa Deniz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
752 mesaj

Saygı değer arkadaşlarım az önce bilgisayarıma Turkvista diye süper bi tema yükledim çok güzel bi tema beğendim. restart attım ve C:\WINDOWS\Resources\Themes\ dizininde bulunan eski geereksiz temalarımı sildim. buraya kadar herşey normal sonra Başlat-Oturumu kapat diyip diğer hesaplarımı açmak istediğimde aşağıda resimdeki hatayı veriyor ve öylece kalıyor.

ctrl+alt+del tuşlarına basınca hesap açılıyor ama masaüstü boş yani explorer.exe çalışmıyor. görev yöneticisinden tekrar açmak istediğimde aynı uyarıyı verip açılmıyor,ama kendi hesabımda herşey normal,
virüs taraması yaptım virüs yok yeni hesap açtım sorun yine aynı.
bana bi önerisi olan varmı?
Emin değil

Kaya Erdoğdu
12-02-2009, 14:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,281 mesaj

eğer masaüstün gelipte simgeler gelmiyorsa  ctrl+alt+del yapıp dosya-yeni görew explorer.exe yazıp simgelerini görebilirsin ama bu bi çözüm olurmu onu bilemem

Mustafa Deniz
12-02-2009, 15:15   |  #3  
Mustafa Deniz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
752 mesaj
k4y4
eğer masaüstün gelipte simgeler gelmiyorsa  ctrl+alt+del yapıp dosya-yeni görew explorer.exe yazıp simgelerini görebilirsin ama bu bi çözüm olurmu onu
Öncelikle ilginiz için Teşekkür ederim sorunu çözdüm:
k4y4 dediğini denemiştim aynı hatayı veriyordu, En sonunda sistem geri yükleme yaptım. şimdi herşey normal problemin kaynağı  tema imiş.
şimdi başka bir tema indirdim ve kurulum gerektirmiyor,boyutumu sadece 227 kb Göz kırpma