Externa (harici) Ses Kartlarından Hangisi ?

noble_ozan
15-05-2007, 15:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadalar ben external (harici) bi ses kartı alacağım ama böyle iyi,kaliteli ve temiz ses kaydı yapan gitar vs gibi müzik aletlerini bağlayıp ses kaydı yapabileceğim iyi ama çokta pahalı olmayan bir ses kartı önerebilirmisiniz bana acaba(Bestelerim var kayıt yapmam gereklide yardımcı olursanız çok sevinirim dostlar:))

erkanc
15-05-2007, 17:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

harici ses kartlarında şöyle cevap verebilirim sana M-Audio Audiophile Sound Card var ama türkiye piyasasında varmı bilmiyorum Creative Technology Sound Blaster® X-Fi Fatal1ty™ FPS buda creativenin harici ses kartı bu tarz profesyonel ses karları maalesef pekde ucuz değil

Borga-x
15-05-2007, 17:07   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj
erkanc
Creative Technology Sound Blaster® X-Fi Fatal1ty™
Aynen bende bunu tavsıye edıyorum.External Ses kartlarının Turkıye durumunu pek bılmıyorum ama senin işini bu ses kartı gayet iyi karşılayacaktır.

noble_ozan
15-05-2007, 17:11   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

evet bende baktım internetten Creative Technology Sound Blaster® X-Fi Fatal1ty™ 400 küsürlü birşey o civarda olur o fiyat uygun yani ama başka alternatifler yokmu öyle pat diye almak istemiyorum başka firkirler de önemli benim için arkadaşlar belki daha iyileri vardır bildiğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim:D

Dr.Alban
17-05-2007, 14:13   |  #5  
Taze Üye
11 mesaj

walla arakadaşım benim de aklımdan creative X-fi den başkası geçmio... biraz tuzlu muzlu ama deer bence...

ayrıca dediin gibi kayıtlar da özellikle enstruman desteiyle de çok mükemmel bi cihaz...

ben de daha yeni aldım ama çok memnunum...

No Coke>>>Dr Alban