Facebook Developer html yorum sistemi ?

lewq22
26-01-2011, 16:30   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
71 mesaj

slm arkadaşlar html dilinde site hazırlıyorum facebook un gelştirmiş oldugu bir sistem var developer sistemi bu sistemde bir uygulama oluşturuyorsunuz o uygulamanın IP belirli kodların arasına koyuyorsunuz
kodları sitenize yapıştırdıgınız zaman sitenızde yorum sistemi oluyor.. ama ben yapamadım
internte cok araştırdım ama ksıtlı anltım var eger bu sistemı bılen var sa ne olur anlatsın :(

bu sistem acaba html dilinde calışmıyormu internettekı anltımlarda php den bahsediliyor açıkıklık getire bilirmisiniz arkadşlar  şimdiden sağolun..

e.inkaya
28-02-2011, 15:49   |  #2  
Taze Üye
11 mesaj

Hocam tam olarak ne yapmak istiyorsun biraz daha anlatırmısın belki yardımcı olabilirim. IP den falan bahsediyorsun o ne alaka çözemedim. Facebook uygulamaları geliştirebilmen için HTML, Javascript, XML belki VB Script gibi dilleri bilmen gerekiyor bildiğim kadarıyla. Muhtemelen php ve asp'nin de yardımı olacaktır.

potdehid
05-01-2012, 16:13   |  #3  
Taze Üye
13 mesaj

eğer blogger ile yaptığın bir siten varsa facebook yorum kutusu eklemek için php ile uğraşmana gerek yok. Yani şu sayfadaki adımları izleyerek ekleyebilirsin:

http://siteneeklekodlari.blogspo ... le-yorum-yapma.html