FarCry'da devmode sorunu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Der Rote BaroN
02-04-2004, 21:59   |  #1  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,531 mesaj

Arkadaşlar, elimde oyunun 1.0.0.0. versiyonu yani normal versiyonu var. ingilizce siteleri taradım, epey cheat aldım ama malesef cheat yapmak için gerekli devmode modundan oyunu başlatamadım. main menu de mods başlığı var, oradan yapmaya çalıştım olmadı. şimdi ben 11. bölümdeyim(rebellion) yaratıklara fena takıldım, mermim tükenmek üzere. üstelik god ve noclip modlarını oyuna kabul ettiremiyorum. sadece \save_game komutunu kabul ediyor. o da olmasa yanmıştım zaten. yaratıkların bir vuruşu seni öldürüyor. oyunu fena kasmışlar. devmode nasıl başlatılıyor. bir ingilizce sitede "Devmode lua file'ı ana farcry directörüne taşı" diyor ama onu da bulamadım. bin32 yi ve bir sürü dosyayı taradım bulamadım. god ve noclip kodlarını nasıl kabul ettirebilirim?
not: net_protection=1 ve god_mode_count=1 işe yaramadı.

Der Rote BaroN
03-04-2004, 20:28   |  #2  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

derken... internette epey gezindikten sonra oyunu "sağ salim" bitirmemi sağlayan cheat ni yazdım weapons. lua dosyasına( loacal_unlimitted_ammo=0 değerini 1 yaptım) ve zırhım mermi geçirmez oldu. 18. bölümde başladım cheat'e ve inanın oraya kadar nasıl gelebildim anlamış değilim. oyun çok zor. fena kasmışlar. oyun, god ve noclip kodlarını kabul ettiremiyorum. oyunu sildim. yaratıklar benimle inatlaşmanın bedelini ödedi. mutantları zevkle nasıl öldürdüm anlatamam. kafalarına kafalarına.. off be.:=)

acar33
26-10-2004, 19:57   |  #3  
Üye
65 mesaj

Dostum bende bir dosya var onu sana msn den yollarım oké. O ya basınca God Mode P ye basınca Full Ammo & Weapons yapıyor. oké