Firefox 3'ün hızına yetişmek zor

CHIP Online
18-06-2008, 15:54   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Firefox 3, beklenenin de ötesine geçerek 6 milyon indirilme barajını aşmayı başardı.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Fire ... ismek-zor_7371.html

Mozilla, Firefox için belirlediği ilk günde 5 milyon download hedefini beklenenden daha kolay aştı. "Download Day"in sona ermesine yaklaşık 6 saat kala, indirilen Firefox 3 sayısı 6 milyon barajını da aşarak, 6,5 milyona yaklaşmış durumda. Bu rakamın yaklaşık 50 bin'lik kısmını da Türk kullanıcılar oluşturuyor.

Beklentilerin de ötesinde bir indirilme sayısına ulaşan Firefox 3, bunu bazı bölgelerde yaşanan sunucu sorunlarına rağmen başardı. Download Day'e ev sahipliği yapan spreadfirefox.com sitesi, Firefox 3'ün indirilmeye sunulmasının hemen ardından bir süreliğine çökmüştü.

Download Day sona erdiğinde, sonuçları yine buradan sizlerle paylaşacağız.

Tüm konu: Firefox 3'ün hızına yetişmek zor

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Download Day'in sonucunda ortaya çıkacak rakam...

SaltVack
18-06-2008, 16:12   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

helal valla ama hakkedio uyumsuzluklar ortadan kalkdı tam tamına kararlı bi firefox oldu süperler 7 milyonuda bulur bidaha hiçbir şey bu kdr günlük download hiti alamaz taby firefoxun yeni sürümleri hariç..

sametkaan
18-06-2008, 16:16   |  #3  
Yeni Üye
46 mesaj

8 milyonu bulur bence

yemre_kara
18-06-2008, 17:13   |  #4  
Yıllanmış Üye
360 mesaj
CHIP Online
Firefox 3, beklenenin de ötesine geçerek 6 milyon indirilme barajını aşmayı başardı.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Fire ... ismek-zor_7371.html

Mozilla, Firefox için belirlediği ilk günde 5 milyon download hedefini beklenenden daha kolay aştı. "Download Day"in sona ermesine yaklaşık 6 saat kala, indirilen Firefox 3 sayısı 6 milyon barajını da aşarak, 6,5 milyona yaklaşmış durumda. Bu rakamın yaklaşık 50 bin'lik kısmını da Türk kullanıcılar oluşturuyor.

Beklentilerin de ötesinde bir indirilme sayısına ulaşan Firefox 3, bunu bazı bölgelerde yaşanan sunucu sorunlarına rağmen başardı. Download Day'e ev sahipliği yapan spreadfirefox.com sitesi, Firefox 3'ün indirilmeye sunulmasının hemen ardından bir süreliğine çökmüştü.

Download Day sona erdiğinde, sonuçları yine buradan sizlerle paylaşacağız.

Tüm konu: Firefox 3'ün hızına yetişmek zor

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Download Day'in sonucunda ortaya çıkacak rakam...

bilgi için saol inş daha çok iyi olur

Yakup Efe
18-06-2008, 21:22   |  #5  
Yeni Üye
31 mesaj

Müthiş bir sürüm yapmışlar..Ne zamandır böyle bir bombayı bekliyordum. firefox2 beni biraz hayal kırıklığına uğratmış ve ardından gelen İE7 biraz endişelendirmişti ama Firefox 3 zehir gibi..

Bakalım İnternet Explorer tasarımcıları ne yapacaklar?

Berat Kaçar
21-06-2008, 03:36   |  #6  
Yıllanmış Üye
157 mesaj

ben de cok ısınamadim ama eklentilerden degil. hiz sorunu yasiyorum. sayfalarin acilma suresi bayagi uzun.ki her zmn girdigim siteler boyle.farkli farkli takilsam nolcak Allah bilir...