Firefox için eklenti arıyorum +resim

sachi
28-06-2010, 02:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arama yaparken firefox'un çok fazla ram götürdüğünü gördüm ve bunun eklentilerden kaynaklandığını görünce elimdeki nerdeyse tüm eklentileri silme kararı aldım. Ancak gözden kaçırdığım bişey vardı ki, çok çok değerli bi video indirme eklentisi de onlarla beraber uçtu gitti. (sayfadaki tüm videoları tanıyabilen tek eklentimdi, 30a yakın denemenin ardından onu bulmuştum)
Adını bile bilmiyorum, (başımı duvarlara çok vurdum) o yüzden yardıma ihtiyacım var. Yalnızca arama yaparken (ki sonuç alamadım) simgesini tanıdığım (ya da çok benzeri olabilir gözüm yanıltıyosa) bi resim gördüm.
Ek bilgi olarak verebileceğim tek şey, video belirmeden simgesinin belirmemesi. üstünde mouse'u tutunca sayfadaki videoların adını ve buyutunu göstermesi.
Resim: (ilk sıradaki simge)
http://img42.imageshack.us/img42/858/adszmmk.jpg

Roadrunnner
28-06-2010, 08:47   |  #2  
Yıllanmış Üye
694 mesaj

Bu eklentinin adını bilmiyorum ama Video Download Helper eklentisi de site ayırt etmeksizin video indirebiliyor.Buradan edinebilirsin:

cbilgen13
28-06-2010, 09:22   |  #3  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/54453/ 
zaten resimde programın adı yazıyor yukarıda linkten indirebilirsin...

sachi
28-06-2010, 18:36   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

yok, resmi bulduğum yer karbon'un olduğu yerdi zaten.
video download helper'ı da indirdim ama o da indirmeye çalıştığım videoyu okumuyor. sadece megavideo'ya yüklenmiş olanı tanıyor.

Roadrunnner
28-06-2010, 18:52   |  #5  
Yıllanmış Üye
694 mesaj
Alıntı: sachi  
yok, resmi bulduğum yer karbon'un olduğu yerdi zaten.
video download helper'ı da indirdim ama o da indirmeye çalıştığım videoyu okumuyor. sadece megavideo'ya yüklenmiş olanı tanıyor.
Olur mu hiç?Video Download Helper tüm sitelerden video indirir.Yaklaşık1 yıldır kullanıyorum şahsen.Senin bir yanlışın var...

sachi
28-06-2010, 19:29   |  #6  
OP Taze Üye
3 mesaj

~sorunum çözüldü, yardımınız için teşekkürler
(sanırım downthemall!! eklentisiyle alakalı bişeymiş.. daha önce niye çalışmadı bilmiyorum ama firefox'u silip yeniden kurunca oldu ;))

Son Düzenleme: sachi ~ 28 Haziran 2010 19:31