Firefox ile kaybolmaya son!

CHIP Online
12-01-2010, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Sevdiğiniz siteler arasında kaybolmaya son: Tek ihtiyacınız, Firefox ve bu küçük eklenti...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/firefox-ile-kaybolmaya-son_17545.html

Resimlerle: A'dan Z'ye "Süper Firefox" rehberi

İnternetteki uçsuz bucaksız sanal aleme her geçen gün yepyeni ve birbirinden ilginç siteler ekleniyor. Bu hızda artan sitelerden sizin özellikle ilginizi çekenleri favori siteleriniz arasına eklemek ve tekrar ziyaret etmek istediğinizde kolaylıkla bulabilmek için favori siteleri yönetecek uygulamalara olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. Firefox'un eklentilerine baktığınızda bu tip yüzlerce farklı araç bulabilirsiniz. Bizim tanıtacağımız ise Incredible Bookmarks adlı oldukça iddialı ama sadece 41 KB boyutlarında bir alternatif...

Incredible Bookmarks'ın ilk göze çarpan özelliği Firefox'da yeni araç çubukları oluşturmanıza olanak veriyor olması. Bu sayede birbirine benzeyen favorilerinizi ayrı araç çubuklarında saklayabilirsiniz. Üstelik araç çubukları lazım olmadığı zaman ekranı daraltmamaları için geçici olarak kapatmak da mümkün.

Tüm konu: Firefox ile kaybolmaya son!

İzleyin: Firefox'a multi-touch geliyor

Resimlerle: A'dan Z'ye "Süper Firefox" rehberi

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Incredible Bookmarks'ı nasıl buldunuz?

murat2010
12-01-2010, 14:26   |  #2  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
287 mesaj

Yok online servisler yetiyor bana Google bookmarks yetiyor bana üstelik google chrome eklentisi olarakta kurunca yer imleimi otomatik senkronize ediyor... Aynı servisten Yahoo da da var onuda kullanıyorum mükemmel oluyor herkese tavsiye ederim...