Fırefox'ta Google İtalya olarak açılıyor

Ertandj
03-02-2009, 16:01   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

Merhaba, adım Ertan.
Benim bir sorum/sorunum var. Firefox için bir bir sözlük eklentisi kurdum "Quick Translation" ve (tesadüf de olabilir) www.google.com yazdığımda www.google.it açılıyor google reklamlarında da italyanca yazılı reklamlar açılıyor. Tabi ben google'nin ayarlar kısmından arama sonuçlarını ayarladım yani türkçe ve ingilizce dillerinde sonuçları göstersin diye, ama yine de adres çubuğunda hala www.google.it/...... tarzında açıyor ve reklamlar hala italyanca, Gözünü devirmiş işin komik tarafı türkçe sayfalardaki reklamların altında "Google reklamları" yazıyor ama reklam italyanca "örn: Siti per Chip Confronta le nostre offerte!". Firefox ayarlarından geçmiş bilgilerini sildim, çerezleri temizledim vs. bildiğim tüm ayarları düzeltmeye çalıştıysam da başaramadım.

Eğer bildiğiniz farklı ayar varsa, lütfen benimle paylaşın.

Şimdiden teşekür ederim.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 03 Şubat 2009 23:35
onlineTR
03-02-2009, 16:43   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

kurdugun eklentıyı sılmeyı dene en olmadı sıstemı bır oncekı zamana gerı yukle....

tr0pikal
18-01-2014, 23:45   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

benimde basıma geldi. addblok eklentisi kurunca oldu. cözümü : italyan googlede arama yaptır solda ayarlardan dil seceneklerine gir turkce yap kapatım aç okadar.