Firefox Ve Diğer Tarayıcılarda Çökme!!!!

özlem_1979
04-03-2011, 20:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

AğlıyorSelam; firefox kullanıyorum ve sürekli çöküşlerinden kurtulamadım,tekrar yükledim,çerezleri sildim v.s. v.s.leri hep denedim!!!! Formatta attım yanii aklınıza gelebilecek ennlerii denedim başka tarayıcılarda da aynı sorunu yaşadım bana yardımcı olabilecek gerçek ve gerekli bilgilerinizi iletirseniz sevinirim...

Coskun.Abi
04-03-2011, 20:19   |  #2  
Coskun.Abi avatarı
Yıllanmış Üye
425 mesaj

Bende çıktığı ilk sürümden bugüne Firefox kullanırım. Daha çöktüğünü hiç görmedim. Çökmeler tarayıcı hatasından çok üzerine kurulan eklentiler yüzünden olur. Java, Flash vs. bunun gibi birton eklenti var. Ayrıca araç çubukları. Faydaları yok bi ton zararları var. Hayatta bunları tarayıcıya kurmam. En önemlisi iyi bir antivirüs kurulu olmalı. İnternet Security olanlardan. Eğer adam gibi bir antivirüsün yoksa önce onu kur.

özlem_1979
04-03-2011, 20:33   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Eklentileri sildim bunu da denedim yine aynı şey ve bu bütün tarayıcılar için geçerli bir çökme,hattaa internet security ve antivirüs programıda var.Yani sorunun ne olabildiğini çözemedimm.......Yinede teşekkürler.

Kapalı Hesap (128169)
04-03-2011, 20:35   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj

İlk başta bilgisayarınızın  genel olarak sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Antivirüs programınızı sürekli güncelleyin ve haftada en az 2 kez taratın. Firefox ve diğer tarayıcıların işletim sisteminize uygun olacak şekilde en son sürümlerini yükleyiniz. Gerekli eklentileri yapınız. Ayrıca bilgisayara bazı programlar yüklenirken çoğu araç çubuğunun yüklenip yüklenmemesini soruyor. Onlarıda yüklemeyin belki onlarda sebep oluyordur.Ayrıca Bilgisayarınızın sağlıklı olması için bilgisayarınızı  başlat düğmesine tıklatıp ordan kapata basıp kapatınız.

Coskun.Abi
04-03-2011, 20:36   |  #5  
Coskun.Abi avatarı
Yıllanmış Üye
425 mesaj

Eğer netten online divx film izlemek için Divx Plus Web Player eklentisinin son sürümünü kurduysan bu eklenti çökmelere neden oluyor. Eski sürümünü kurunca düzeliyor.