firmware update

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
21-02-2006, 10:55   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
43,715 mesaj
Taner HÜSEYİNOĞLU
Merhabalar;

Chıp abonesi olarak derginizin içeriğinden memnnum, fakat dvd' leriniz için aynı şeyi söyliyemiyeceğim. Son iki sayıdır verdiğiniz DVD'leri kullanamıyorum.

SAMSUNG CDRW/DVD SM-352F marka dvd'me sizin verdiğiniz dvd yi taktığım zaman indexin açılması ortalama 10dk. sürüyor. İndex açıldıktan sonra da her handi bir program kuramıyorm. Zaten dvd o kadar yavaş açılıyorki onunla uğraşacak kadar zamanın yok. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Zira bu ay chip aboneliğim bitti eğer olumlu bir yanıt alamazsam tekrar abone olmayacağım. Dediğiniz gibi DVD'ler başka bir bilgisayar da çalıştı. Samsung sitesine girip dediğiniz uptadeyi bulmaya çalıştım ama yapamadım. Sizden ricam bu update dosyasını bana maille gönderebilirmisiniz. Yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

CHIP YARDIM MERKEZİ:
Merhaba http://forum.rpc1.org/portal.php  adresinden optik sürücünüze ait firmware update bulabilirsiniz. Firmware update yaptıktan sonra cihazınızın ismi değişebilir şaşırmayın!