flash player sorunu

free_x_man
27-07-2008, 00:51   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
475 mesaj

arkadaşlar merhaba..
sorunum şu flashplayerim çalışmıyor.internetten müzik falan filan you tube girip izliyorum.fakat you tube dışında  tıkla izle v.b videoları izleyemiyorum.3 kez format attım çeşitli tarayıcıları denedim.flash playeri uninstall ettim.tekrar yükledim.google göz attım.forumları araştırdım.kimse bir çare bulamadı.girdiğim siteler flash player yüklemem gerektiğini belirtiyor.verdikleri linklerden yüklüyorum aynı flash playere ihtiyacım olduğunu belirtiyorlar yine de.
bir bilen varsa lütfen çzöüm sunsun.
teşekkür ederim.........
sitemim w xp pro sp3 ati radeon 9600 se ram 512 tüm codecler yüklü.

Son Düzenleme: free_x_man ~ 27 Temmuz 2008 00:55
Banned
27-07-2008, 01:11   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Flaş playeri manuel yüklemek için indirip tüm internet  sayfalarını kapattıktan sonra tıklayuıp yükleyin. Daha önce sorunlu yüklenmiş olabilir internet seçeneklerinden yüklü eklentileri açıp önce devre dışı bırakın sonrasında silin ve yeniden yükleyin.

free_x_man
27-07-2008, 01:14   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
475 mesaj

teşekkür ederim fakat defalarca yaptım o işi.... 3 kez format attığımı belirtmiştim......

Banned
27-07-2008, 18:06   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj
free_x_man
teşekkür ederim fakat defalarca yaptım o işi.... 3 kez format attığımı belirtmiştim......
Siz konunuzda yazılımsal hatadan bahsediyorsunuz, oysa format ve sunduğum çözümlerde yazılımsal. Formattan sonrada düzelmiyorsa bu format ve kurulumdan sonra ayarları ve flaş player yükleme işlemlerinde hata yaztığınızı gösterir, bu nedenle tarif etme ihtiyacı duydum. Güç kaynağınız yetersiz geliyordur onun için falaş pllayer hata veriyordur diye bir yanıt vermemizi mi beklerdiniz ? Formattan sonrada aynı hatayı alıyorsanız flaş player yüğkleme ve diğer kurulum sonrası ayarları başkasına yaptırın.