flashget ile windows 7 indirenlerin dikkatine

rifat384
05-05-2009, 22:40   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
244 mesaj

flashget ile windows 7 indirenler dosyanın indirilmesinin bitmesine çok az kala flashget hata veriyor ve devam etmiyor fakat dosya tam olarak iniyor  ama inmemiş gibi görünüyor programda eğer böyle bir hata varsa dosyanızı silmeyin sağ tıklayıp birlikte aça tıklayın daha sonra winrar la açıp içindeki dosyaları bir dizine çıkarıp dvd ye yazdırdıktan windowsunuzu yükleyebilirsiniz aynı sorun bendede oldu ama windowsumu sorunsuz bir şekilde kurdum

Banned
05-05-2009, 23:20   |  #2  
Banlandı
406 mesaj

windows partlarını indirdiginizde eger flash get hata veriyorsa kurmayın çükü hata yaparsınız mutlaka bir iki dosya çalışmaya bilir baglantının üzerine gelin sağ tıklayıp adresi dogrula yapın.biraz bekledikten sonra kaldıgı yerden devam eder ve yeşil onay işareti çıkınca yüklemeyi tamamlarınız aksi halde yarım yamalak yüklemiş olabilirsiniz.

rifat384
06-05-2009, 00:40   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
244 mesaj

ben windows 7 yi yyükledim ayrıca flashget yüklemeyi bitiyor fakat program hata veriyor indirdiği dosyada tam olarak inmiş isterseniz diğer arkadaşların indirdikleri dosyayla bayt karşılaştırması yapabilirsiniz