Format atamıyorum

Berkay Alagöz
21-05-2016, 15:04   |  #1  
Berkay Alagöz avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar 3-4 ay kadar önce 3000 tl ye bi bilgisayarcı abimin yardımıyla oyuncu bilgisayarı topladım intel i 5 işlemci amd radeon r9 gibi bi ekran kartı bide gigabyte adlı bi anakartı vardı modelini tam bilmiyorum sanırım bilgisayara fazla yüklenmiş olduğumdan bilgisayar çok yavaşladı oyunları en yüksek grafikte en az 70 fps veriyoken şimdi en az grafikte 40 fps zor veriyo bilgisayara win 7 cd yle format atmayı denedim format ekranı geldiğinde mouse ve klawye kitleniyo yani bildiğiniz çalışmıyo bios ayarlarından bişileri kapadım açtım gene olmadı en sonunda abim format atmaya çalıştı oda bios ayarlarıyla oynadı gene olmadı sonra girişi usb değilde yuvarlak girişi olan bi klawye takıp denedi gene olmadı bu kasa usb girişleri okumuyo dedi yuvarlak girişli mouse al dedi belki olur dedi denemedim ama genede olmicak gibime geliyo arkadaşlar sizin tavsiylerenizi bekliyorum lütfen

Ahmeyy
26-05-2016, 11:18   |  #2  
Ahmeyy avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Kardeşim Laptop Yeni ise Biosta Koruma Vardır Format Atmaları vb. Gibi Şeyleri Engelleyen Bir Koruma Vardır Laptopun Modelini İnternete yazıp, Bios Koruması Kaldırma Gibi Şeyleri Araştırırsan Çözüm Bulabilirsin ..