Format sonrası sorun

murkin
18-07-2008, 01:02   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Herkese selam.Pc ye format atmadan önce nette dolaşıp gördüğüm gifleri pc ye indirip bakıyordum.Formattan sonra pc ye indirdiğim gifler hareketli olmuyor.sadece jpeg formatında iniyor.
Acaba bana hangi proğram lazım arkadaşlar.Hareketli seyretmem için.Herkese şimdiden teşekkürler.

oktaybilen
18-07-2008, 01:57   |  #2  
Taze Üye
15 mesaj

merhaba gifleri açmadan önce üstünde sağ tıklayıp ordan birlikte aç seçerek Windows resim ve faks görüntüleyiciyi seçip hemen altında bulunan bu tür dosyaları açmak için seçili programı kullanı işaretleyip tamama bas. kolay gelsin

Son Düzenleme: oktaybilen ~ 18 Temmuz 2008 02:06
viking20
18-07-2008, 02:10   |  #3  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Right Click Image Converter 2.2 ; 1.33 Mb;Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003

Right Click Image Converter, amaci bilinen tüm resim formatlarini birbirine çevirmek olan bir resim editörü. Windows Gezgini içerisindeyken tek bir mouse sag tiklamasi ile resimlerinizi görüntüleyebilir, düzenleyebilir, uzantilarini degistirebilir, yazicidan çiktisini alabilir yada masaüstü resmi haline getirebilirsiniz. Program ile istediginiz bir resim dosyasina sag tiklayin açilan menüden istediginiz seyi gerçeklestirin.Çok kolay kullanisli bir resim dönüstürme programi. Sadece dönüstürmek istediginiz resme sag tiklayin, dönüstürmek istediginiz formati seçin,yapildi bile!Destekledigi Formatlar;BMP, JPEG, GIF, ICO, PNG, TGA, TIFF, WBMP, PSD, CUT, IFF, PBM, PCX, PGM, PPM, RAS, XMB, XPM formatlarini JPEG, ICON, BMP, PNG, TGA, WBMP, TIFF, XPM, PBM, PGM, PPM formatlarina.Bu program Windows Explorer destekli oldugundan tek bir sag tiklama ile dönüstürme islemini yapabilirsiniz.Izin verilen formatlardan herhangi birini simge haline getirebilirsiniz.Büyük boyutlu BMP dosyalarini küçük boyutlu JPG ve PNG dosyalarina dönüstürebilirsiniz.Birden fazla dosyayi ayni anda dönüstürebilirsiniz. Ayrica çoklu dönüstürme yaparken resimlerinizi yeniden boyutlandirabilir ve döndürebilirsiniz.

Son Düzenleme: viking20 ~ 18 Temmuz 2008 02:19
Feel Good
18-07-2008, 11:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,688 mesaj
oktaybilen
merhaba gifleri açmadan önce üstünde sağ tıklayıp ordan birlikte aç seçerek Windows resim ve faks görüntüleyiciyi seçip hemen altında bulunan bu tür dosyaları açmak için seçili programı kullanı işaretleyip tamama bas. kolay
ben de bu sorunu böyle halletmiştim. Sorunun çözülür inşallah..

black rose
18-07-2008, 13:12   |  #5  
black rose avatarı
Yıllanmış Üye
880 mesaj
oktaybilen
merhaba gifleri açmadan önce üstünde sağ tıklayıp ordan birlikte aç seçerek Windows resim ve faks görüntüleyiciyi seçip hemen altında bulunan bu tür dosyaları açmak için seçili programı kullanı işaretleyip tamama bas. kolay
Beğendim              Beğendim               Beğendim

teşekkürler denedim ve şimdilik bi problem yok bu yöntemle halledilebiliyor
onaylandı
teşekkürler.