FORUMA İLGİYİ ARTTIRMAK İÇİN

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Ramonnox
06-02-2006, 15:02   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
112 mesaj

Ben Lil_Cat a katılmıyorum derginin bir önemi kalmazdı düşüncesi son derece yanlış bir düşünce ki bu benim kanaatim . Bir kere dergi ve interneti(forum) kesinlikle birbirinden ayırmak gerekiyor çünkü ben internette sörf yapptığım saatalerin belli bir kısmını chip.com.tr de geçiriyorum ve gerçekten üyelerin tıkandığı sayfalarca yanıtlara ulaşılmış ama neticeye varılamamış konular var burda konuya el atıp sonucu vermenin dergiyle ne alakası var bu ayki sayınızı ele alacak olursak Hd  dvd blu ray .... yani kalkıpta forumlarda hd dvd nedir nasıl çalışır blu ray ile farkı nedir diye sorulunca dergideki makaeleyi olduğu gibi yazın demiyoruz ki şimdi forumlardaki sorulara cevap verilse dergiye gerek kalmazdı ne alaka. Hem savunurum elimin altındaki dergi 6 ay sonra bile olsa kafama takılan bir sorunda elimin altındaki bir kaynak olmuştur. ama ne evde internet bağlantım var ne de daha önce yaralandığım okuduğum bir konuyu elimdeki dergiden daha kısa sürede bulamam çünkü o dergide okuduklarım hep bilgisayarla ilgili ama internette sörf yaparken milyonlarca konu arasında dolaşıp duruyorum nerde okumuştum hangi site benim zeka seviyem buna yetmiyor arkadaşım bilgiyi unutmalıyım ki yeni bilgiler eklenebilsin.

SeRBoY_WHiTe
06-02-2006, 17:34   |  #27  
Yıllanmış Üye
390 mesaj

Dergi ve Forumların formatının farklılığı ortadadır. O yüzden LiL_Cat in yorumuna anlam vermek bu açıdan malesef mümkün değil!
Bunu dışında forumlarda yöneticilerin cevaplaması gereken konular zaten bellidir. Örneğin Programlama altına yazılan bir soruya hiç bir yöneticinin cevap yazmasını beklemiyoruz. Ama bir CHiP Online vb. söz konusu olduğunda, herhalde orda birebir dergi&forum lara yöneltilen sorulara biz cevap verecek degiliz!

karamurat
10-02-2006, 23:13   |  #28  
Yıllanmış Üye
408 mesaj

yavaş düzeliyor gibi ileriye doğru değişim var.bnece sabırlı olmak lazım

Banned
11-02-2006, 06:24   |  #29  
OP Banlandı
1,204 mesaj

LiL_CaT yaptıgın yorum gerçekten anlamsız.Kahkaha

forum dergiden daha geniş bir içerige sahiptirOnay

bu konuda benden anlayış beklemeGöz kırpma

Son Düzenleme: oyunlarslideşov ~ 11 Şubat 2006 06:25
theironman
11-02-2006, 10:17   |  #30  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
LiL_CaT
Bazı arkadaşlar forumlarla site yöneticilerinin ilgilenmediğini söylüyorlar.Sonuçta Chip forumları Chip Dergisi'nin bir parçası.Eğer her üyenin yazdığı soruya cevap verilse,ayrıca birçok bilgi paylaşılsaydı bu sefer derginin önemi kalmazdı.Bu konuda sizlerden anlayış bekliyoruz.
Chip dergisiyle forumunu bu şekilde karşılaştırmak bir hata.

Banned
15-02-2006, 17:15   |  #31  
Banlandı
621 mesaj
LiL_CaT
Bazı arkadaşlar forumlarla site yöneticilerinin ilgilenmediğini söylüyorlar.Sonuçta Chip forumları Chip Dergisi'nin bir parçası.Eğer her üyenin yazdığı soruya cevap verilse,ayrıca birçok bilgi paylaşılsaydı bu sefer derginin önemi kalmazdı.Bu konuda sizlerden anlayış bekliyoruz.
LiL_CaT sen bu moderatörlüğü hemen bırak ayrıl oradan .sen daha dergiyle forum platformunun ne olduğunu anlayamamışsın,yada yanlış söyledim aslında şunu söylemiştim de özür dile.
zaten forumlara katılmana bakılırsada söylediğini ispat ediyorsun.

Banned
21-02-2006, 17:26   |  #32  
Banlandı
621 mesaj

bu forumlara katılımın düşük olması ile ilgili komik bir örnek:
donanım sürücüleri bölümünde snakedby adında bir arkadaş sistem toplamış nasıl diye soruyor öneri bekliyor.
evet sıkı durun ilk cevap 3 ay sonra geliyor.burası komik değil komik olan cevabı veren arkadaş titangonzales in söylediği.

kardeş kaç paran var söyleki ona göre söyleyelim.

yahu adam bilgisayarı çoktan almıştır sen kaç paran var diye soruyorsun,vaktinde verilen cevap makbuldür.