Forumda bir pasiflik var !

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
kmc
13-02-2009, 17:31   |  #26  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
365 mesaj
tuncab
Bence bir sitenin içeriğinden yararlanmak üye olmaya bağlı olmamalı. Eğer öyle olursa, sadece tek bir içeriği görmek için üye olanların sayısı çok artacaktır. Benim bildiğim kadarıyla CHIP Online'a üye olmayan, ama CHIP Online içeriklerini ve forumu takip eden insanlar var. Ayrıca eğer üye sayısı artırılmak istenseydi, Uzmanına Sorun sistemi bulunmazdı.

Benim düşüncem şu: Önemli olan toplam üye sayısı değil, nitelikli üye sayısı. Yani foruma katılan, forumda bilgi alışverişinde bulunan insan sayısı.

Eminmisin dünyada 500.000.000 küsür insan türkçe biliyor...

siteyi bir kere görüp unutan insan sayısını sen hesap et...

Hayalet 26
13-02-2009, 17:57   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

Chip online forum Türkiye nin en iyi bilgi paylaşım forumudur bence.Kendini bilgisayar forumu diye tanıtıp emeğe saygı,repim nerde,üye olmayan linkleri göremez gibi bilgi paylaşımından uzak,kontrol edilmeden verilen linklerle ne olduğu belirsiz sitelere yönlendiren,ilkel ve seviyesiz forumlardan değildir.Bu forumda ne rep kaygısı,ne de herşeyi ben bilirim havasında kişiler bulamazsınız.
Ben forumda yeni üye gibi gözükmeme rağmen aslında uzun zamandır chip forumu takip edip bilgi sahibi oluyorum.Yeni üye olan arkadaşların da çoğu bilgi düzeyleri yüksek olan arkadaşlar genelde.Bu da demek oluyor ki Chip forum kendisini kanıtlamış ve sadece üyelere değil her kesime hitab etme başarısı gösteriyor.Ayrıca burdaki sıcak ortam ve arkadaşlık ortamını ben başka forumlarda göremedim.Kısaca Chip forum farklıdır ve böyle de kalmalı.

Barış
13-02-2009, 18:09   |  #28  
Barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,971 mesaj
Phantom26
Chip online forum Türkiye nin en iyi bilgi paylaşım forumudur bence.Kendini bilgisayar forumu diye tanıtıp emeğe saygı,repim nerde,üye olmayan linkleri göremez gibi bilgi paylaşımından uzak,kontrol edilmeden verilen linklerle ne olduğu belirsiz sitelere yönlendiren,ilkel ve seviyesiz forumlardan değildir.Bu forumda ne rep kaygısı,ne de herşeyi ben bilirim havasında kişiler bulamazsınız.
Ben forumda yeni üye gibi gözükmeme rağmen aslında uzun zamandır chip forumu takip edip bilgi sahibi oluyorum.Yeni üye olan arkadaşların da çoğu bilgi düzeyleri yüksek olan arkadaşlar genelde.Bu da demek oluyor ki Chip forum kendisini kanıtlamış ve sadece üyelere değil her kesime hitab etme başarısı gösteriyor.Ayrıca burdaki sıcak ortam ve arkadaşlık ortamını ben başka forumlarda göremedim.Kısaca Chip forum farklıdır ve böyle de kalmalı.
başka söze gerek kalmamış...AlkışAlkışAlkış

Selçuk İslamoğlu
13-02-2009, 18:16   |  #29  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Konunun yanıtı verdim. CHIP Online'nın böyle bir projesi yok. Bilgi herkes içindir ve kısıtlanamaz.