Forumlara giremiyorum ACİL!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
cello_TR
04-07-2005, 14:51   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
45 mesaj

BEn forum sayfalarına giriş yapamıyorum Üyelik girişini İE kabul etmiyor! SP2 yüklü

tonic
04-07-2005, 15:37   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

cookieleri kontrol ettin mi yüksek koruma olmasın? ayrıca kabul etmeyince ne uyarısı çıkıyor?

theironman
04-07-2005, 16:24   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

biraz daha ayrıntı lütfen...

cello_TR
04-07-2005, 16:29   |  #4  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Mesela bu forumun abonesiyim giriş yapmak istediğimde giriş kabul edildi diyor fakat sayfa yüklenirken tam yarılarda giriş yapmadan çıkıyor!

cello_TR
04-07-2005, 16:45   |  #5  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Tamam sorunu çözdüm ama bu çözüm aklımda başka sorular getirdi!
Ben chip cd'sinden GhostSurf diye bi prog yükledim. Bi müddet sonra İE hiçbir siteye girmez oldu.Firefox giriyor, MSN çalışıyor ama İE'de tık yok. Bu programın menülerinde gezinirken Privacy Control Center menüsünde "Route data through anonymous Internet connection" seçeneğinin önündeki işareti kaldırdım (kuruluyken işaretli miydi sonradan mı işaretlendi bilmiyorum).  Bundan sonra İE doğru çalışmaya başladı. Şimdi bu sorun çıkınca tonic arkadaşımızın ikazı üzerine tekrar bu prog. da gezinirken aynı menüde "Block personal information" seçeneğinin önündeki işareti de kaldırdım bu sorun da çözüldü.
Şimdi bu prog. neyi nası yapacak? Bu prog. iyi bilen ayarları hakkında bi malumat verebilir mi? Bi de TR'ye çevrilebiliyor mu? Yoksa (lüzumsuz bi şey kaldır gitsin) mi?

cello_TR
04-07-2005, 16:51   |  #6  
OP Yeni Üye
45 mesaj

Ya kusura bakmayın şimdi başka bi derdim var! Bu forum sayfasının üst sol köşesinde ki CHIP logosunun altında ve sayfanın en altında linkleri ve reklamı verilen bölümler artık çıkmıyor, yeri boş gözüküyo ve tıkladığım zaman da sayfa açılmıyor! Bunu nası halledebilirim?

tonic
04-07-2005, 17:22   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

Program kurulum sırasında yazılım otomatik olarak Internet Explorer’ı yeni ayarlarla çalışmak üzere yapılandırıyor. Mozilla gibi diğer tarayıcı seçenekleri için manuel olarak uğraşmanız yeterliymiş. yani ienin ayarlarını kurunca değiştirmiş. chip logosunun altıncaki reklamların çıkmama sebebi de bannerların engellenmesi. yani GhostSurf programında vs. banner engelleyici açıktır.