Forumun sözlüğe dönmesi

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
badwizard
17-02-2016, 14:23   |  #1  
badwizard avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Uzun yıllardır bu forumda yazıp çiziyoruz, tabii ki günlük hayata dair konularda tartışılır ancak normalde konunun teknoloji olması gereken bir forumda ideoloji mastürbasyonu yapılmaya başlanması beni rahatsız ediyor.
Ben bunları okumak istesem zaten feyzbuk yada tvitırdan okurum, neden buradayım? başlıklarından ne oldukları belli olanları zaten hiç açmıyorum bile artık, bireysel hezeyan okuyamaya ayıracak vakti olan var olmayan var.
Yeni yazar arkadaşlar kişisel tespit, tahmin ve önyargılarını kendi feyzbuk sayfalarında yazarlarsa hem biz daha mutlu oluruz, hemde yardım edebileceğimiz/alabileceğimiz insanlara daha kolay ulaşmış oluruz.
Yok amaç yandaş toplamak ise teknoloji platformları bu iş için hiç uygun değil sosyal medyanıza geri dönün, orada şansınız daha yüksek.

Kapalı Hesap (278902)
17-02-2016, 14:43   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 3
13 mesaj

Ya ne kadar "BOŞ" Bir anlatım.

Sen ne diyorsun bre!

Sayfalar dolusu "icadı sana ait olmayan" şeyleri "BEN YAPTIM" Cümlemeleri ile sahipleniyorsun sonra da HOCA Diye karşımıza geçip SALLAMA BİLİM Adına ahkam kesiyorsun.

"İcad edilmiş şeyin tevili olmaz" sen git feyzbukuna dertlerini yaz hiç birşey bilmediğini çakma argümanlarla kişileri "BENDE VARIM" Edası ile kadırmalarını yaz tivitır da senin mecran feysbuukkk da

Hade sana kolay gele HEZEYANSIZ FORUMCU SÖZLÜKÇÜ Adın her ne ise...

Kapalı Hesap (86896) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
badwizard
17-02-2016, 19:00   |  #3  
badwizard avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,013 mesaj
Alıntı: bilgem  
Ya ne kadar "BOŞ" Bir anlatım.

Sen ne diyorsun bre!

Sayfalar dolusu "icadı sana ait olmayan" şeyleri "BEN YAPTIM" Cümlemeleri ile sahipleniyorsun sonra da HOCA Diye karşımıza geçip SALLAMA BİLİM Adına ahkam kesiyorsun.

"İcad edilmiş şeyin tevili olmaz" sen git feyzbukuna dertlerini yaz hiç birşey bilmediğini çakma argümanlarla kişileri "BENDE VARIM" Edası ile kadırmalarını yaz tivitır da senin mecran feysbuukkk da

Hade sana kolay gele HEZEYANSIZ FORUMCU SÖZLÜKÇÜ Adın her ne ise...

Başlıkta bahsettiğim  kimselere dahil olan birisi benim açıklamamı yetersiz görmüş olacak ki; gelip kensini güzelce ifade etmiş.
Mesnetsiz ihtamlar, bilgi sahibi olmadan ediniler fikirler, önyargılar, duygu patlamaları, türlü emirler, mistik sıfatlar havada uçuşuyor.

AtAvratSilah
17-02-2016, 19:00   |  #4  
AtAvratSilah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
198 mesaj

" mastürbasyonu" bu nedir

Kapalı Hesap (278902)
17-02-2016, 21:46   |  #5  
Kapalı Hesap
13 mesaj
Alıntı: badwizard  
Başlıkta bahsettiğim kimselere dahil olan birisi benim açıklamamı yetersiz görmüş olacak ki; gelip kensini güzelce ifade etmiş.
Mesnetsiz ihtamlar, bilgi sahibi olmadan ediniler fikirler, önyargılar, duygu patlamaları, türlü emirler, mistik sıfatlar havada uçuşuyor.
Vah vah tüh tühhhh yazık yazık

badwizard
18-02-2016, 21:11   |  #6  
badwizard avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,013 mesaj
Alıntı: AtAvratSilah  
" mastürbasyonu" bu
Prefix i görmezden gelme sebebini sorsam? tam olarak tekrar yazalım "İdeoloji mastürbasyonu"
Bu başlığı zaten bunu açıklamak için açtım ama demekki yeterince açıklayamışım, peki baştan alalım o halde.
kısaca bir alıntıyla yanıtlayayım: "bir mecra dahilinde fikir özgürlüğünü ötekine bilimum haşarılıklarla saldırıp kendine daha üstün rol biçme çabası olarak anlayıp tatbik eden güruhun kendi kendine önem atfetmek suretiyle girdiği hengamede epistemolojik bad tripler süreciyle cereyan eden tatmin arayışıdır."

Kapalı Hesap (278902)
18-02-2016, 22:55   |  #7  
Kapalı Hesap
13 mesaj
Alıntı: badwizard  
Prefix i görmezden gelme sebebini sorsam? tam olarak tekrar yazalım "İdeoloji mastürbasyonu"
Bu başlığı zaten bunu açıklamak için açtım ama demekki yeterince açıklayamışım, peki baştan alalım o halde.
kısaca bir alıntıyla yanıtlayayım: "bir mecra dahilinde fikir özgürlüğünü ötekine bilimum haşarılıklarla saldırıp kendine daha üstün rol biçme çabası olarak anlayıp tatbik eden güruhun kendi kendine önem atfetmek suretiyle girdiği hengamede epistemolojik bad tripler süreciyle cereyan eden tatmin arayışıdır."
Yaw he heee deniz anasi hamsinin gaynanasidur daaa!